Ayrıca ne kadar seneler öncesinde kalsa da günümüzde hala tesisatlarda tıkanıklık açtırma işleminin tüm tesisat hattının kırılıp dökülerek açıldığının düşünülmesi, kişilerin her firmaya aynı gözle bakmasına neden olmuştur. Fakat günümüz teknolojisi tüm bunların üstesinden gelmiş olup özel sistemler geliştirilmiştir. Her alanda olduğu gibi su tesisatçılığı sektöründe önde gelen firmalar, kendi ihtiyaçları veya çözüm merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli ekipmanları bünyelerinde bulundurmaktadır.

Kırmadan dökmeden kameralar, pimaş içi dolaşabilecek ufak robotlar, özel dinleme aygıtları gibi ihtiyaç duyulan birçok cihaz bu alanda firma sahiplerinin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Tıkanık borular dahi sizleri şaşırtacak şekilde en kısa zamanda açılarak tüm sorunlar ortadan kaldırılabilir. Özel tıkanılık açma makineleri ile tüm tesisat borularınız ilk günkü kadar temiz hale getirilebilir.  Aklınıza gelebilecek her türlü, tuvalet banyon tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi içinden çıkılması güç problemler robot kameralar sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Çarpık yerleşme, eskiyen yapılar ve kötü altyapılar sebebiyle sık sık karşılaşılan bir problem olan tesisat tıkanıklıkları uzman ekipler müdahale etmediği sürece daha da büyük sorunlarla karşılaşabileceğiniz gerçeğini gözler önüne sermektedir. Yeni binalarda su kaçakları sorunu fazla görünmezken özellikle eski binalarda kalitesiz tesisat malzemeleri ve zamana bağlı oluşan aşınmalarla gelen problemler sık sık belirtilen duyulur. Firmamız tesisatlarda tıkanıklık açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadır. Yaptığımız bütün işlemler garantilidir.