2021 Su Kaçağı Tespiti Kaç Para?

istanbul su kaçağı tespiti
su kaçağı tespit fiyatı kaç para

2021 Su kaçağı tespiti kaç para? bu  soruyu  herkesin merak ettiğini çok iyi biliyoruz. Ares tesisat olarak Su tesisat sektörüne yeni bir boyut kazandırdık. Üstün teknolojik cihazlarla Evinizdeki su kaçağını noktasal tespit ediyoruz. Cep telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan sorununuzla alakalı arama yaptığınızda çok farklı fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Karışık fiyatlandırma sizin de kafanızı karıştırıyor. Kimi firma 70 TL’ye su kaçağını buluyoruz diyor Kimi firma 250 lira istiyor büyük fark var değil mi? Böylelikle Siz de ikilemde kalıyorsunuz. Yıl olmuş 2021 Su kaçağı tespiti kaç para? diye merak ediyorsunuz. İnternette çok uygun fiyat veren firmalar 70 TL’ye su kaçağı tespiti için evinize geliyorlar fakat onlarımı biz yapmamız şartıyla diyorlar. Şimdi burada size bir aydınlık getireyim onarım esnasında 150-200 TL’lik bir maliyet yerine 300 400 TL hatta daha fazla maliyetler çıkarabiliyorlar. Kar ederiz düşüncesiyle uygun fiyata çağırdığınız su tesisatçısı daha yüksek ücret talep edecektir. Profesyonel ve kaliteli hizmet almak için kurumsal firmaları tercih edin. Ares tesisat olarak sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2021

Çalışma Alanı İşlem SüresiÜcretlendirme
Daire1 Saat200 ₺
Dublex1 – 1,5 Saat300 ₺
Açık Alan1,5 Saat ve Üzeri600 – 1400 ₺

Su kaçağı tespiti ücretlendirmesi nasıl yapılır?

Sorunun olduğu bölge daire veya dubleks, triplex, işyeri, fabrika ve açık alan olarak her yerde görülebilir. Su kaçağı tespiti ücretlendirmesi nasıl yapılır? Bir daire ile açık alandaki su kaçak tespit işlemi aynı zamanı en iyi ve işçiliği içermez. En uygun olarak su kaçağı tespit ücretlendirmesi Dairelerde olur. Arazilerde ve açık alanlarda su kaçağını bulması ortalama 2 buçuk saat ve üzeri zaman alır. Bu nedenle işin zorluğuna göre fiyatlandırma yaparız. Su kaçağının küçük bir sızıntı veya büyük bir Kaçak olması fiyatlandırmayı değiştirir. Onarımı esnasında kullanılan malzemeler bir kırılan yerin zorluğu fiyatlarda değişiklik gösterir. Sizlere en uygun su kaçağı tespiti ücretlendirmesi için firmamızda iletişime geçmeniz yeterlidir. İstanbul genelinde her semte veya her mahalleye servis hizmetimiz bulunmaktadır.  Anadolu ve Avrupa  yakasında şubelerimiz mevcuttur. Ares tesisatı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Geldiği Nasıl Anlaşılır?

Su  sızıntısının hangi daireden geldiğini anlamak için birkaç yöntem deneriz. tek daireli yapılarda su kaçağını üst komşumuzdan geldiğini kesin olarak anlarız. Fakat 2 daireli veya daha üstü yapılarda su kaçağını bulmak kolay olmaz. Bunun nedeni üst komşunuzdan değil de onun yanındaki  komşunuzdan sizin tavanınıza kadar yol yapıp Su kaçağına neden olur. İlk sorunu gördüğünüzde üst  komşunuza su kaçağını sizden geldiğini ikna etmeniz zor olacaktır. aklına gelen ilk soru Sızıntı bizim evde ise Su kaçağı tespiti kaç para? diye soracaktır. Yada benden geldiğini nereden biliyorsun diyecektir. Bununla ilgili bizden alacağınız profesyonel destek kullandığımız Üstün teknoloji cihazlarla noktasal tespit yaptığımız için sorununuz çözüme ulaşacaktır. Ne komşunuz nede siz mağdur olmadan su sızıntısının tespiti yapılıp yerinde onarımında gerçekleştiriyoruz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara