Arazi Su Kaçağı Bulma

arazi su kaçağı

Arazi Su Kaçağı Bulma bahçe sulama sistemlerinizde oluşan tespit edemediğinizi tespit ederek, gereksiz su tüketiminizi ve kaçak sebebiyle gelen yüksek fatura ödemelerinizi önlüyoruz. Modern cihazlar sayesinde sadece kapalı alanlarda değil bahçe ve arazilerde de su kaçaklarını tespit edebilmekteyiz. Modern cihazlar ile çok geniş arazilerde su kaçağı tespiti yapılabilir. Bahçe sulama sistemlerinde meydana gelen su sızıntılarında da bu cihazlarla tespit yapılabilir. Bu işlem sırasında bahçenizde her hangi bir kazı yapılmayacağından bahçenizde zarar görmeyecektir. Bahçe ve arazilerde su kaçağı tespitinde dinleme cihazları ve detektörlü cihazlar kullanılarak su kaçağı tespiti sorunsuzca yapılmaktadır.
Bahçe ve arazilerdeki sulama sistemleri ve site içinde araziden geçmekte olan temiz su ve pis su hatları binalar içinde çok zararlar çıkarabilir.
Özellikle bahçelerde oluşan su kaçakları eğer bina yüzeyine ulaşırsa bu yüzeyde dökülmelere hatta yüzeyde bulunan izolasyonlara zarar vererek suyun bina içine girmesine neden olacaktır. Ayrıca betonarme içine giren bu sular betonarme içinde bulunan demir donatıya zarar verebileceğinden bina için oldukça zararlıdırlar.
Bu neden ile bahçe ve arazilerdeki su kaçakları önemsenmeli ve işinde uzman personel tarafından tespit edilerek onarılmalıdır.