Arazi Su Kaçağı Tespiti

Arazi su kaçağı tespiti çoğu firmanın tespit edemeyeceği yoğun ve uzun süren, gerekli ekipmanlar olmaksızın yapılmayacak bir iştir. Arazi su kaçağı tespiti hizmeti verdiğimiz bir çok bölgede özellikle villalar dikkat çekmektedir. Bahçe sulama sistemlerinde su kaçağı oluştuğunda bunu bulmak için bahçenizi derdest etmeniz gerekmektedir. Fakat son teknoloji cihazlarımız ile betonun dahi altını incelemekte olup kesin olarak arazideki su kaçağının tam noktası tespit edilebilmektedir. Bazen Arazi su kaçağı problemleriniz bahçe sulaması olmayabilir. Bu durumda Arazi ana hat su kaçağı tespiti çalışması yapılmaktadır… Ana hat ortaya çıkarılmadan beton ya da toprak altından inceyebileceğimiz tarama ve dinleme cihazlarımız ile kaçak noktasal olarak tespit edilebilmektedir…

Arazi su kaçağı tespiti çalışmalarında Yangın hidrat hatlarında su kaçağı oluşma ihtimali diğerlerine oranla biraz daha azdır… En son olarak kontrol edilen yangın hidrat su kaçağı tespiti çalışmasında ise görüntülü cihazlar ile adım adım ilerlenir. Keza bir problem oluşmaması açısından titizlikli yürütlen arazi su kaçağı tespti çalışmasında bahçeniz ve eviniz için çok dikkatli hareket etmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından bu hizmetler bize ulaştığınız taktir de yarım saat içerisinde servis imkanı ile hemen verilmektedir.

Gün geçtikce kabaran faturalarınıza dikkat ettiğinizde bir problem olduğunu anlayacaksınız. Su kaçağı ilk günki gibi seyrinde devam etmez. Su kaçakları genellikle ufak bir sızıntıyla başlayıp büyüyen kaçaklar haline dönüşmektedir. Sizde Arazi su kaçağı tespiti yaptırıp gereksiz faturalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Hızlı İletişim Formu

    Tıkla Ara!