Arnavutköy Su Kaçağı

su kaçağı cihazı

Arnavutköy su kaçağı tespiti işlemlerinde uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Ares tesisat olarak İstanbul’un her semtine hizmetimiz vardır. Evinizde olası  bir su sızıntısı hiçbir şekilde ihmale gelmemelidir. Küçük su sızıntıları büyük su kaçağına neden olabilir ve evinize su baskınlarında koruyamıya bilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımızla uzman ekibimizle evinizin neresinde olursa olsun Su kaçaklarını tespit ediyoruz ve anında onarımını sağlıyoruz. Semtinize en yakın su tesisatçısı mı seçmekten ise işinde uzman bir firmayı seçmek sizin için bütçenize destek olacak evinizin kırılıp dökülmesine engel olacaktır. Akustik dinleme Cihazımız ile noktasal tespitler yapıyoruz. Yüksek maliyetler ödemeniz yerine Arnavutköy su kaçağı hizmetine ederinde fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

su kaçağı bulma

Arnavutköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy su kaçağı tespiti uzman firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu güzel semtimizin genellikle eski yapılarından daha fazla sorun görülmektedir. Evinizdeki su kaçanı Kendi başınıza yapmanız çok zor olacaktır. Bizler su kaçağı tespiti için Arnavutköy’de profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Arnavutköy su kaçağı tespiti her ilçemizde olduğu gibi başlıca gelen ev sorunlarından biridir. Küçük gibi görünen ama çok büyük maddi hasarlar verebilen bir tesisat olayıdır. Sizlerde Evinizdeki en ufak su sızıntılarının da bizimki bir profesyonel firmalara bir an önce ulaşmanız gerekmektedir. Basit yöntemlerle geçici çözümler yaparsın ama biz profesyonel bir firma olarak kalıcı çözümler sunuyoruz.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespitini biz Arnavutköy kaçak su bulma olarak ele alan ve bu iş için biçilmiş kaftan olarak su kaçak tespitini nasıl yapıyoruz size tek tek anlatmak istiyoruz. Lütfen burayı okuyarak evinizde veya ofisinizde bulunan kaçak suları nasıl tespit edeceğiz ve onarımını nasıl gerçekleştireceğiz anlayacaksınız.

Öncelikle kaçak su tespiti için özel olarak makinemiz ile daire içindeki banyodaki batarya (Musluk) olan yerden hava basınçı vermekteyiz. Bu basınç ile tesisat borularına hava verdikten sonra özel akustik dinleme cihazımız ile özel bir dinleme yapıyoruz. Bu dinleme cihazı tesisatdaki en ufak hava kaçağını bize bildirerek noktasal olarak kaçak su tespitini yapıyoruz.

Endişe etmeyin 10 cm x 10 cm ebatında kırım yaparak kaynak makinemizin gireceği alan kadar ve kaçak su tespitini sonrası bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlem pis su yada pis su giderlerin de (Pimaş borularda) işlem farklıdır.

Çünkü pimaş borular geniş olduklarından dolayı buraya hava basıncı uygulayamıyoruz. Pimaş borularda kaçak su tespitini özel olarak bu pimaş boru kaçak tespiti kameralarımız ile kanal görüntüleme yaparak buluyoruz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara