Arnavutköy Su Kaçağı

Arnavutköy Su Kaçağı her zaman görünmez ve size maliyete neden olabilir. Akışları yüksek olsun ya da olmasın, hızla ilgilenilmeleri gerekir! Tüketiminiz azalırsa, su sızıntılarını tespit etmenize, gidermenize ve muhtemelen geri ödenmesine yardımcı olmak için yanınızdayız.

su kaçağı bulma

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma   ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her türlü tesisat işinde işi sanki kendi evlerimizde kendimiz kullanacakmışız. Gibi düşünerek sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin Arnavutköy Su Kaçağı Bulma firmamızın sanatı bir nevi aynası olduğunun farkındalığı ile her an yeni teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip ederek.  Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile firmamız bünyesine kazandırmaktayız. Su Kaçağı Tespiti ailesi olarak bu yeni donanımlı cihazları kullanacak. Personelimizin eğitimlerine müşteri ile iletişimlerinde olması gereken nizami kuralların  farkındalığı ile personelimizin eğitimlerine önem verilmektedir.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma aşırı su tüketiminiz, sayaç okumasındaki bir hatadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, önce faturada bildirilen okuma endeksinin ve sayaç göstergelerinin uygunluğunu kontrol edin. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken, ölçüm cihazınızın kapağını nazikçe kaldırmaktır. Yalnızca siyah zemin üzerindeki şekiller dikkate alınacaktır.

Tüketim endeksinize yalnızca sayacınızı okuduğunuzda, yani yılda bir veya iki kez erişebilir. Bu arada su tüketiminizi dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ölçüm cihazınız derin bir menhol içine yerleştirilmişse, erişmeden önce güvenlik önlemlerinizi aldığınızdan ve kapatmadan önce yalıtım korumasını değiştirdiğinizden emin olun.

Bir sızıntı nereden gelebilir?

Sayacı okurken herhangi bir hata yoksa, bir su sızıntısı kurbanı olabilirsiniz. Genel olarak iki durum ortaya çıkar:

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma sızıntılar, özel kurulumlarınızın iyi bakımına bağlanabilir ve şu kaynaklardan gelebilir: 

  • yanlışlıkla açık bırakılmış bir musluk,
  • yanlış ayarlanmış otomatik sulama,
  • akan bir tuvalet sifonu,
  • açık bir su ısıtıcı valfi,
  • hatalı bir yumuşatıcı.

Tüm kurulumlarınızı iki kez kontrol edin.
Not: Bu tür sızıntılar prensip olarak su faturanızda bir azalmaya neden olmaz.

Su Kaçağı ciddi bir sorun olmakla birlikte bütün gününüzü alt üst edebilir evinizde su basmaları elektrik akımlarının hasar görmesi parkelerinizin şişmesi gibi bir sürü olayla karşı karşıya kalmanız an meselesidir biz Ares Tesisat olarak bütün su kaçaklarınızı profesyonel ekibimizle ve kameralı son sistem termal cihazlarımızla nokta tespit yaparak eski sistem kırmalara dökmelere son diyoruz eviniz minimum tamir hasarıyla ve minimum bütçenizle onarımını yapıp garantili bir servis sağlıyoruz. İstanbul’un bütün ilçeleri de dahil olmak üzere anadolu ve asya yakasına hakim bir ekibimiz vardır.

Bir sızıntı nasıl tespit edilir?

Ölçüm cihazınıza göz kulak olmak ve düzenli olarak kontrol etmek, bir sızıntıyı hızlı bir şekilde tespit etmenizi ve hasarını sınırlamanızı sağlar. Şüpheniz varsa, basit bir test yapılabilir.

Akşam su tüketen tüm muslukları veya cihazları kapattıktan sonra sayacınızı okuyun. Sabah su tüketmeden önce sayacınızı tekrar okuyun. Tüketimi gösteriyorsa ve gece şarj olan bir ısıtma cihazınız (şofben, boyler, sıcak su deposu) yoksa, sızıntı var demektir.

Bunların haricinde yapacağınız testlerden sonuç elde edemezseniz profesyonel yardım almanız işini iyi bilen özen gösteren bir su tesisatçısı çağırmak olacaktır, bizlerde bu noktada devreye giriyoruz teknolojik cihazlarla su kaçağını noktasal tespit yapan cihazlarımızla bulup onarımını gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara