Ataköy Su Kaçağı

su kaçağı ekipmanı

Ataköy Su Kaçağı Su sızıntısının yerini belirledikten sonra, Ares Tesisat size su sızıntısının onarımını sunabilir. Her tür borudaki su sızıntılarını tamir etme yetkisine sahibiz. Size sunulacak onarım tekniği, durumunuza en uygun olanı olacaktır.

Bir su sızıntısını onarmak için bazen borunun üstünü kazmak gerekir. Bazı durumlarda, önce toprak işi yapmadan bir su sızıntısını tamir etmenin mümkün olduğunu unutmayın. Boru hattını iyileştirerek veya pnömatik delme ile boru hattını geçerek su sızıntısının onarımını gerçekten de sunabiliriz.

Uzmanlığımız ve becerilerimiz hizmetinizde

Şirketimiz Ares Tesisat içme suyu alanında uzmanlaşmıştır. Her türlü boruda su sızıntısı arıyoruz. Bunun için en son teknolojik gelişmeleri sunan yüksek performanslı ekipmana sahibiz. İçme suyu şebekenizin teşhisinin ardından, durumunuza en uygun su kaçağını bulma yöntemini kullanıyoruz. Kullanılacak bir su sızıntısı bulma yöntemi, su şebekenizin boyutuna, borularınızın yapısına, ortama vb. Bağlı olacaktır.

Ataköy Su Kaçağı Tespiti

Ataköy su kaçağı tespiti ile minimal sorunlar için bile bizleri arayabilirsiniz aklınıza takılan her soruyu çekinmeden telefon numaralarımızdan bizlere ilete bilirsiniz. Mutfak yada tuvaletteki lavabo muslukları bazen kirli akabilir yada su berraklığında sorun yoktur fakat sürekli damlatıyordur. Sorun kir ise belediye ilaçlama yapmadıysa o halde temiz hattına bazı maddeler karışmış olabilir buda her hangi bir yerde su kaçağı olabileceği anlamı da taşıyabilir. Sizin binanızdan başlamak üzere apartman ana su deposuna kadar araştırma yapabiliriz. Kaçak durdurmak için termal kamera ve akustik cihaz, musluktan sürekli akan su için pense ve ilgili küçük aletlerimizi kullanmamız yeterlidir. Ataköy su kaçağı tespiti olarak İstanbul’da her zaman özverili, titiz ve kaliteli işçilik profesyonel hizmet verilmesinden yanayız. Evinize bazen su sesleri musluklar, bataryalar kapalı olduğu halde sürekli gelir ve bu alenen kaçak işaretidir. Kendiliğinden asla durmaz ve bunun durması için tesisattaki tüm suyun tahliye edilmesi ve tesisat lara su basılmaması gerekir. Fakat biz boru içinde su olsa bile dış yüzeyden bar basıncını cihaz ile ölçerek hemen sorunlu kısmı buluyoruz ve tadilatı küçülterek hızlıca bitirebiliriz. Asla bu tür sıkıntıları geciktirmeyin ve bizlere haber verin, hemen adresinize gelelim. Sorunlar büyüyüp dert olmaktan çıksın sizde geceleri kafanız rahat bir şekilde uyukunuzu alın.

Ataköy Su Kaçağı Bulma

Ataköy cihazlı su kaçağı bulma olarak kaliteli tamirat, montaj işlerinde deneyim kazanmış sayısız kere aynı sorunlarla ilgilenmiş ekibimiz ile çalışıyoruz ve bu işte bir numarayız. İdda ediyoruz bulamadığımız kaçaktan ücret talep etmiyoruz bulduğumuz su kaçağına ve onarımına garanti veriyoruz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara