Ataşehir Tıkanıklık Açma

Farklı alanlarda oluşacak olan sorununa karşı ataşehir tıkanıklık açma hizmeti ile firmamız profesyonel şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz son sistem teknoloji tıkanık bölgenin belirlenmesine ve kısa süre içerisinde sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Ataşehir tıkanık açma kırmadan yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ekstra masraflar oluşturmadan kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ataşehir Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açma servisi olarak evinizde ya da işyerinizde oluşan gider borusu tıkanıklığını robot makineler ile kırmadan tıkalı gider işlemini gerçekleştiriyoruz. Ataşehir banyo gider tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, süzgeç tıkanıklığı açma veya klozet tıkanıklığı açma, hizmeti vermekteyiz. Tıkalı kanal açma robotu olmayan birini çağırdığınız taktirde tıkalı yeri açmak için kırarak açma işlemi uygulayacaktır buda sizlere ek maliyet ve masraf olacaktır. Ataşehir tıkanıklık açan firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalarımızla kırma dökme olmadan sizlere ek maliyet çıkarmadan tıkanan gider borularını açmaktayız.

Ataşehir tıkanık açma avantajları

 • Kameralı robot cihazla tıkanıklık açma ile evinize hasar vermeden hatta gürültü yapmadan probleminizi çözüyoruz.
 • Klasik yöntemlerde kullanılan demir çubuk, tel veya kimyasallar gibi yöntemleri kullanmadığımız gibi tasvip etmiyor ve gelecekte ortaya çıkacak sorunlara yol açmıyoruz.
 • Evinizde toz zerresine dahi neden olmuyoruz.
 • Tıkanıklık açma hizmeti dakikalar içinde sizi büyük bir dertten kurtarır.
 • Ataşehirin her mahallesine servis sağlıyoruz.
pimaş açma

Arnavutköy tıkanıklık açma fiyatları

 Hizmet AdıKamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyat
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Klozet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Mutfak Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat250 TL.
Banyo Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Ana Hat Tıkanıklık AçmaVarOrt. 30 Dk. – 60 Dk.Fiyat İsteyiniz.
Gider Yıkama ( Basınçlı Su )VarOrt. 1 Saat – 3 SaatFiyat İsteyiniz.

Yanıt yok

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Tıkla Ara