Avcılar Su Kaçağı

su kaçağı bulma cihazı

Geçmiş dönemlerde teknolojideki yetersizliklerden dolayı insan gücüne bağlı işlemler sonucu tamiri gerçekleşen Avcılar su kaçağı sorunu, günümüzde yaşanan gelişmeler sayesinde ortadan kalkmıştır. Akustik su kaçağı bulma cihazlarıyla su kaçağı tespitinde kırma işlemi yapılmıyor.
Avcılar Su Kaçağı Bulma firmamız sizlere teknolojik çözümler sunar.. Oldukça kaba ve ilkel bir yöntem olarak bilinen kırma ve dökme işlemi günümüzde tercih edilmemektedir. Nedeni maliyet olarak üst safhalara çıkabiliyor ve onarımdan sonra canınızı sıkan durumlar meydana geliyor.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelere rağmen sokak aralarında hizmet veren avcılar da amatör su tesisatçıları hâlâ eski usul teknikleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadırlar.
Teknolojinin son harikası cihazlar ile hizmet veren su tesisatçı firmaları ile anlaşıp, güçlü referanslara sahip su tesisatı ustaları ile su kaçaklarından kurtulmanız sizlerin yararına olacaktır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Evimde su sızıntısı olduğunu biliyorum ama görünmüyor. Nasıl bulunur?
Öncelikle tesisatınızdaki derzlerin, kaynakların ve boruların sıkılığını kontrol edin. Ayrıca cihazlarınızın mekanik sistemini de (yıkama suyu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kümülüs vanası ‘) kontrol edin ve vanalarınızın ve radyatör tahliyelerinin kapalı olduğunu kontrol edin. Ayrıca emici kağıt (kağıt havlu) kullanabilir ve tüm borularınız boyunca gezinebilirsiniz: ıslanırsa, sızıntının yerini tespit etmiş olursunuz. Sızıntıların tespit edilmesi en zor olanı çoğunlukla duvarlarda veya gömülü borularda bulunur. Bu durumda, sizi seçiminiz işini iyi bilen bir su tesisatçısı olmalıdır.

Avcılar Su Kaçağı Bulma

Avcılar su kaçağı ile minimal sorunlar için bile bizleri arayabilirsiniz aklınıza takılan her soruyu çekinmeden telefon numaralarımızdan bizlere ilete bilirsiniz. Mutfak yada tuvaletteki lavabo muslukları bazen kirli akabilir yada su berraklığında sorun yoktur fakat sürekli damlatıyordur. Sorun kir ise belediye ilaçlama yapmadıysa o halde temiz hattına bazı maddeler karışmış olabilir buda her hangi bir yerde su kaçağı olabileceği anlamı da taşıyabilir. Sizin binanızdan başlamak üzere apartman ana su deposuna kadar araştırma yapabiliriz. Kaçak durdurmak için termal kamera ve akustik cihaz, musluktan sürekli akan su için pense ve ilgili küçük aletlerimizi kullanmamız yeterlidir. Avcılar su kaçağı tespiti olarak İstanbul’da her zaman özverili, titiz ve kaliteli işçilik profesyonel hizmet verilmesinden yanayız. Evinize bazen su sesleri musluklar, bataryalar kapalı olduğu halde sürekli gelir ve bu alenen kaçak işaretidir. Kendiliğinden asla durmaz ve bunun durması için tesisattaki tüm suyun tahliye edilmesi ve tesisatlara su basılmaması gerekir. Fakat biz boru içinde su olsa bile dış yüzeyden bar basıncını cihaz ile ölçerek hemen sorunlu kısmı buluyoruz ve tadilatı küçülterek hızlıca bitirebiliriz. Asla bu tür sıkıntıları geciktirmeyin ve bizlere haber verin, hemen adresinize gelelim. Sorunlar büyüyüp dert olmaktan çıksın sizde geceleri kafanız rahat bir şekilde uykunuzu alın.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara