Bağcılar su kaçağı

cihazla su kaçağı tespiti

Bağcılar su kaçağı tespiti ve onarım hizmeti veren firmamız yapılan her tespit ve onarım işlemine garanti vermektedir. Bağcılar ilçemiz eski bir semt olarak bina yapıları da genelde eskidir. Bu yapılarda su kaçağı olması ve bu sorunlarla karşılaşmanız normal dır. İstanbul Bağcılar su kaçağı tespiti firması olarak sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. İstanbul’un her ilçesine servisimiz olduğu gibi bağcılar su kaçağı hizmeti sunan tesisat firmasıyız. Bulunmayan su sızıntıları için ücret talep etmiyoruz. Evinizde yada iş yerinizde su kaçağı tespiti sorunlarınız için bizi aramanız yeterli olacaktır. Telefondan yada web den bize ulaştığınızda yetkili arkadaş sorununuzu dinler ve en yakın ekibimizi sizlere yönlendirir. En kısa süre içinde su kaçağı tespiti işlemi yapılır ve isterseniz yerinde onarım sağlanır.

Bağcılar su kaçağı bulma

Bağcılar su kaçağı bulma işlemini yüksek teknoloji cihazlarımızla kalıcı çözümler sunuyoruz. Su tesisatı genelde plastik olup yıpranma süreleri çok uzundur. Bağcılar ilçemiz eski bir yerleşim yeri olduğu için tesisatlar’da sızıntı olma riski de artıyor. Ares tesisat olarak evinizin ve iş yerinizin su kaçağı bulma işlemlerini üstleniyoruz. Tesisat borularınızda tadilattan dolayı yada hatalı malzemelerden dolayı sızıntılar meydana gelebilir. Bu durumu anlamanız gerçekten zordur genelde fayans aralarında nemlenmeler olabilir. Beton zemin altında olduğunda küflenmeler görülebilir ama bunu siz tespit edemezsiniz. Gözle görülmeyen bir yeri bizde yüksek teknoloji cihazımızla akustik dinleme yöntemiyle buluyoruz.

Bağcılar su kaçağı tespiti

Bağcılar su kaçağı konusunda destek almanız durumunda yapmanız gereken profesyonel destek almaktır. Eski ve ilkel yöntemlerle cihazsız gelen ustalar sizlere yüksek maliyetler sunabilir. Bunun en temel örneği herhangi bir cihaz kullanmamasıdır. Gözle görülmeyen yerlere eski yöntemle burası denir kırılır aslında su kaçağı orada olmayabilir. su kaçağı cihazları gözle görülmeyen yerleri tespit etmek için üretilmiştir. Sizlere en uygun maliyet ve zaman dan kazanmış olacak bir fırsat çıkmış oluyor.

akustik cihazla su kaçağı tespiti
akustik cihazla su kaçağı tespiti

Bağcılar su tesisatçısı

Bağcılar su tesisatçısı olarak tüm ilçe ve mahallelerde sızıntı tespiti ve onarım hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuzla kendimize ve yaptığımız hizmete güveniyoruz. Yaptığımız her tespit ve onarım garanti altındadır. Her su tesisasçısı bağcılar’da su kaçağı tespiti yapamaz nedni yetersiz ekipmanlardır. Bağcılar su tesisatçısı olarak yeterli ve yüksek donanıma sahip firmayız. Bizleri seçtiğinizde memnuniyetiniz için bulunmayan su kaçaklarından ücret almıyoruz.

Su kaçağı tespit alanlarıKaçak bulma zamanıFiyatlandırma
Daire su kaçağı tespiti30 Dk. – 50 Dk.200 TL.
Dublex su kaçağı tespiti1 Saat – 1.5 Saat240 TL.
Villa su kaçağı tespiti2.5 Saat – 3 Saat400 TL.
Açık alan su kaçağı tespitiAlanın genişliğine bağlı1200 TL (değişkenlik olabilir)

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara