Bahçelievler Su Kaçağı

su kaçağı bulma makinesi

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti servisini uzun yıllardır vermekte olan firmamız, bu süre zarfında hafife
alınamayacak tecrübeler edinmiştir. Bu tecrübeleri, teknik bilgiler ve teknolojik cihazlarla da
harmanladığımız da ortaya kaçınılmaz bir başarı oranı çıkıyor. Bu başarı ile yoluna devam eden
Ares Tesisat İstanbul da olduğu gibi tüm ilçelerine su kaçağı bulma servis hizmetlerini vermektedir.
Su Kaçağı Tespiti için profesyonel servis lazımsa en doğru adres Ares Tesisat.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti


Bahçelievler su kaçağı tespiti kirli su gider tesisatında veya temiz su tesisatında meydana gelen su kaçaklarının erken tespit edilmesi kadar, doğru bir adımla tek seferde arızalı bölgenin tespit edilmesi de yoğun şekilde önemlidir. Bahçelievler su kaçağı bulma firması şekilde siz kıymetli müşterilerimize deneyimli bir hizmet sunmaktayız. Bahçelievler Su tesisat kaçağı tetkik edilmesinde kesinlikle eski yöntemleri değil yalnızca bu alanda uygulanan cihazları tercih ederek (Akustik su kaçağı cihazı) sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilme yolunda hızlı bir biçimde ilerlemekteyiz. 

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma firmamız ile iletişime geçmeniz her türlü sorunuza deneyimli ekip arkadaşlarımız, sizlere maksimum çözümü sunacaklar tıpkı zamanda modern cihazlar eşliğinde sizlere destekçi olmaya çalışmaktadır. konusunda uzman ekiplerimiz en çağdaş su kaçağı tespit cihazları ile ev ya da meslek yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarını zaman kaybetmeden, hatasız ve yanılma payı yapılmaksızın  nokta tespit eder. Binanızın ziyan görmemesi adına en hızlı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmakta olan firmamız,  Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda su kaçağı önleme çalışmalarını kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

su kaçağı onarım

Bahçelievler Su Tesisatçısı

  • Bireysel muhafaza : Ölçüm cihazından sonra bir su kaçağı tepit ettiyseniz, onu onarmak size kalmıştır. Mümkün olan en kısa sürede istediğiniz bir tesisatçı getirmenizi tavsiye ederiz.
  • Toplu konut : Genel sayaçtan sonra bir sızıntı tespit ettiyseniz veya mülk hattı ile sayacınız arasında sızıntı yoksa, konut müdürünü veya mütevelliyi bilgilendirin. Kişisel ölçüm cihazınızdan sonra bir sızıntı fark ettiyseniz, onu onarmak size kalmıştır. Mümkün olan en kısa sürede istediğiniz bir tesisatçı getirmenizi tavsiye ederiz.

Evimde su sızıntısı olduğunu biliyorum ama görünmüyor. Nasıl bulunur?
Öncelikle tesisatınızdaki derzlerin, kaynakların ve boruların sıkılığını kontrol edin. Ayrıca cihazlarınızın mekanik sistemini de (yıkama suyu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kümülüs vanası ‘) kontrol edin ve vanalarınızın ve radyatör tahliyelerinin kapalı olduğunu kontrol edin. Ayrıca emici kağıt (kağıt havlu) kullanabilir ve tüm borularınız boyunca gezinebilirsiniz: ıslanırsa, sızıntının yerini tespit etmiş olursunuz. Sızıntıların tespit edilmesi en zor olanı çoğunlukla duvarlarda veya gömülü borularda bulunur. Bu durumda, sizi seçiminiz işini iyi bilen bir su tesisatçısı olmalıdır.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara