Bakırköy Tıkanıklık Açma

Farklı alanlarda oluşacak olan sorununa karşı bakırköy tıkanıklık açma hizmeti ile firmamız profesyonel şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz son sistem teknoloji tıkanık bölgenin belirlenmesine ve kısa süre içerisinde sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Bakırköy tıkanık açma kırmadan yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ekstra masraflar oluşturmadan kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bakırköy Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açma servisi olarak evinizde ya da işyerinizde oluşan gider borusu tıkanıklığını robot makineler ile kırmadan tıkalı gider işlemini gerçekleştiriyoruz. Bakırköy banyo gider tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, süzgeç tıkanıklığı açma veya klozet tıkanıklığı açma, hizmeti vermekteyiz. Tıkalı kanal açma robotu olmayan birini çağırdığınız taktirde tıkalı yeri açmak için kırarak açma işlemi uygulayacaktır buda sizlere ek maliyet ve masraf olacaktır. Bakırköy tıkanıklık açan firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalarımızla kırma dökme olmadan sizlere ek maliyet çıkarmadan tıkanan gider borularını açmaktayız.

tıkanıklık açma

Bakırköy tıkanık açma avantajları

  • Kameralı robot cihazla tıkanıklık açma ile evinize hasar vermeden hatta gürültü yapmadan probleminizi çözüyoruz.
  • Klasik yöntemlerde kullanılan demir çubuk, tel veya kimyasallar gibi yöntemleri kullanmadığımız gibi tasvip etmiyor ve gelecekte ortaya çıkacak sorunlara yol açmıyoruz.
  • Evinizde toz zerresine dahi neden olmuyoruz.
  • Tıkanıklık açma hizmeti dakikalar içinde sizi büyük bir dertten kurtarır.
  • Bakırköyün her mahallesine servis sağlıyoruz.

Bakırköy tıkanıklık açma fiyatları

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Lavabo giderlerini açarken kırmıyoruz, kanal boru temizleme Makinesi kullanıyoruz. Bu sayede kırmadan hasarsız şekilde sorunu çözüyoruz. Mutfak borularında oluşan tıkanma ve pis koku sebebi ile yemek yapmaktan zevk alamıyor iseniz bizi mutlaka arayın.

Lavabo giderinden aniden su taşması ve mutfak lavabosunun su ile dolması gibi sorunlarda gider borusunu açmak için hiç bir yeri kırmadan bizi arayın. Mutfak lavabo borusunda oluşan tıkanıklıkları özel robot makineler ile tecrübeli ustalarımız kolayca açabilmektedir.

 Hizmet AdıKamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyat
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat200 TL.
Klozet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat200 TL.
Pimaş Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat150 TL.
Banyo Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat150 TL.
Ana Hat Tıkanıklık AçmaVarOrt. 30 Dk. – 60 Dk.Fiyat İsteyiniz.
Gider Yıkama ( Basınçlı Su )VarOrt. 1 Saat – 3 SaatFiyat İsteyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara