Bayrampaşa Su Kaçağı

su kaçağı nasıl bulunur

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma   ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her türlü tesisat işinde işi sanki kendi evlerimizde kendimiz kullanacakmışız. Gibi düşünerek sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma firmamızın sanatı bir nevi aynası olduğunun farkındalığı ile her an yeni teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip ederek.  Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile firmamız bünyesine kazandırmaktayız. Su Kaçağı Tespiti ailesi olarak bu yeni donanımlı cihazları kullanacak. Personelimizin eğitimlerine müşteri ile iletişimlerinde olması gereken nizami kuralların  farkındalığı ile personelimizin eğitimlerine önem verilmektedir.

Ölçüm cihazınıza göz kulak olmak ve düzenli olarak kontrol etmek, bir sızıntıyı hızlı bir şekilde tespit etmenizi ve hasarını sınırlamanızı sağlar. Şüpheniz varsa, basit bir test yapılabilir.

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti akşam su tüketen tüm muslukları veya cihazları kapattıktan sonra sayacınızı okuyun. Sabah su tüketmeden önce sayacınızı tekrar okuyun. Tüketimi gösteriyorsa ve gece şarj olan bir ısıtma cihazınız (şofben, boyler, sıcak su deposu) yoksa, sızıntı var demektir.

Bunların haricinde yapacağınız testlerden sonuç elde edemezseniz profesyonel yardım almanız işini iyi bilen özen gösteren bir su tesisatçısı çağırmak olacaktır, bizlerde bu noktada devreye giriyoruz teknolojik cihazlarla su kaçağını noktasal tespit yapan cihazlarımızla bulup onarımını gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma

Bayrampaşa su kaçağı bulma ile minimal sorunlar için bile bizleri arayabilirsiniz aklınıza takılan her soruyu çekinmeden telefon numaralarımızdan bizlere ilete bilirsiniz. Mutfak yada tuvaletteki lavabo muslukları bazen kirli akabilir yada su berraklığında sorun yoktur fakat sürekli damlatıyordur. Sorun kir ise belediye ilaçlama yapmadıysa o halde temiz hattına bazı maddeler karışmış olabilir buda her hangi bir yerde su kaçağı olabileceği anlamıda taşıyabilir. Sizin binanızdan başlamak üzere apartman ana su deposuna kadar araştırma yapabiliriz. Kaçak durdurmak için termal kamera ve akustik cihaz, musluktan sürekli akan su için pense ve ilgili küçük aletlerimizi kullanmamız yeterlidir. Bayrampaşa su kaçağı tespiti olarak İstanbul’da her zaman özverili, titiz ve kaliteli işçilik profesyonel hizmet verilmesinden yanayız. Evinize bazen su sesleri musluklar, bataryalar kapalı olduğu halde sürekli gelir ve bu alenen kaçak işaretidir. Kendiliğinden asla durmaz ve bunun durması için tesisattaki tüm suyun tahliye edilmesi ve tesisatlara su basılmaması gerekir. Fakat biz boru içinde su olsa bile dış yüzeyden bar basıncını cihaz ile ölçerek hemen sorunlu kısmı buluyoruz ve tadilatı küçülterek hızlıca bitirebiliriz. 

su kaçağı bulma makinesi

Bayrampaşa Su Tesisatçısı

Bayrampaşa Su Tesisatçısı geçmiş dönemlerde teknolojideki yetersizliklerden dolayı insan gücüne bağlı işlemler sonucu tamiri gerçekleşen su kaçağı sorunu, günümüzde yaşanan gelişmeler sayesinde ortadan kalkmıştır. Akustik su kaçağı bulma cihazlarıyla su kaçağı tespitinde kırma işlemi yapılmıyor.
Su Kaçağı Bulma firmamız sizlere teknolojik çözümler sunar.. Oldukça kaba ve ilkel bir yöntem olarak bilinen kırma ve dökme işlemi günümüzde tercih edilmemektedir. Nedeni maliyet olarak üst safhalara çıkabiliyor ve onarımdan sonra canınızı sıkan durumlar meydana geliyor.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara