Esenkent Su Kaçağı

Esenkent su kaçağı İster kazan basıncını kaybediyor olsun, ister küf kokusu alıyor, nemli bir yamaya sahip olun veya yüksek bir su faturası almış olun, sızıntıyı tespit etmenize ve mümkün olan en kısa sürede gidermenize yardımcı olabiliriz.

Sonuçta, sızıntıların etkisi asla küçümsenmemelidir. 0,5 mm’lik bir sızıntı, her saat 20 litre su kaybedebilir ve mülkünüze önemli ölçüde zarar verebilir.

Sızıntıları erken tespit etmek sadece başlangıçtır. Kaynağın bulunmasının maliyeti ve bozulması da aynı derecede önemli olabilir. Sızıntı açık değilse, bir su tesisatçı bulmanız gerekiyor.

Bu yüzden tereddüt etmeyin – Ares tesisat ile konuşun. Bize telefonla veya çevrimiçi olarak ulaşın ve zihninizi dinlendirmek için neler bekleyeceğiniz konusunda sizinle konuşabiliriz. Evinize sizin için en uygun zamanda uzman bir teknisyen göndereceğiz. Sorunu birkaç dakika içinde bulmak için en son sızıntı tespit teknolojisini kullanacaklar.

Esenkent Su Kaçağı Bulma

Esenkent Su Kaçağı Bulma firmamız sizlere teknolojik çözümler sunar.. Oldukça kaba ve ilkel bir yöntem olarak bilinen kırma ve dökme işlemi günümüzde tercih edilmemektedir. Nedeni maliyet olarak üst safhalara çıkabiliyor ve onarımdan sonra canınızı sıkan durumlar meydana geliyor.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelere rağmen sokak aralarında hizmet veren avcılar da amatör su tesisatçıları hâlâ eski usul teknikleri kullanarak sizleri zor durumda bırakmaktadırlar.
Teknolojinin son harikası cihazlar ile hizmet veren su tesisatçı firmaları ile anlaşıp, güçlü referanslara sahip su tesisatı ustaları ile su kaçaklarından kurtulmanız sizlerin yararına olacaktır.

Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Esenkent su kaçağı tespiti olarak İstanbul’da her zaman özverili, titiz ve kaliteli işçilik profesyonel hizmet verilmesinden yanayız. Evinize bazen su sesleri musluklar, bataryalar kapalı olduğu halde sürekli gelir ve bu alenen kaçak işaretidir. 

Bir su sızıntısının sizi kurutmasına izin vermeyin!
Su Sızıntıları, sıcak ve soğuk su boruları, atık borular, yağmur suyu boruları, çatılar ve oluklar, musluklar, tuvaletler, mutfak ve çamaşırhaneler, aletler ve sıcak su ısıtıcıları gibi bir dizi sıhhi tesisat borusu ve armatüründen kaynaklanabilir.

Sorunun tanımlanmasına ve mümkün olan en kısa sürede düzeltilmesine yardımcı olalım.

Biliyor musun?
Ev sahibi sigortası, sızıntının ani ve kaza eseri olması durumunda (örneğin, bir odayı sular altında bırakan su borusu patlaması), sızıntı yapan sıhhi tesisattan kaynaklanan hasarı karşılamaya yardımcı olabilir. Bununla birlikte, sigorta, yetersiz bakımdan kaynaklanan hasarı karşılamayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara