Esenler Su Kaçağı

Ares Tesisat güvencesiyle esenler su kaçağı bulma servisimizden yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz. Esenler su kaçağı servislerimizde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Aşağıda belirttiğimiz mahallelerin Su Kaçağı bulma onarma ve tespit işlerini yapıyoruz. İstanbul ilimizin şebeke sularında inişli çıkışlı su basınçları olmaktadır. Bunlar tesisat borularına zarar verebiliyor eski yıpranmış borulardan su kaçağı olabilmektedir. Evinizde yaptırdığınız tadilatlarda duvara açılan delikler bazen su tesisatı üzerine denk gelip orada tahribat oluşturmakta. Bu gibi sorundan su kaçağı meydana gelmektedir evinizde iş yerinizde arazinizde su kaçağı ile karşılaşabilirsiniz. Bizde uzman ekibimizle su kaçağı konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Su kaçağını bulup onarımını yapıyoruz sizlere en hızlı ve kaliteli hizmet ilkemiz olmuştur. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma su kaçağı tespiti konusunda ileri teknolojiyle çalışma yaparak sonuç alınmasını sağlar.

su kaçağı

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Bulma   ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her türlü tesisat işinde işi sanki kendi evlerimizde kendimiz kullanacakmışız. Gibi düşünerek sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin Esenler Su Kaçağı Bulma firmamızın sanatı bir nevi aynası olduğunun farkındalığı ile her an yeni teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip ederek.  Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile firmamız bünyesine kazandırmaktayız. Su Kaçağı Tespiti ailesi olarak bu yeni donanımlı cihazları kullanacak. Personelimizin eğitimlerine müşteri ile iletişimlerinde olması gereken nizami kuralların  farkındalığı ile personelimizin eğitimlerine önem verilmektedir. Ekstra masraflar oluşturmadan ve herhangi bir sorun yaşanmadan tamamlanacak olan çalışmalar ile kısa süre içerisinde su sızıntısı probleminin çözülmesi sağlanmaktadır. Son sesten teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapılan kontroller sayesinde Esenler su kaçağı tespiti işlemleri kısa sürede tamamlanmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Ölçüm cihazınıza göz kulak olmak ve düzenli olarak kontrol etmek. Bir sızıntıyı hızlı bir şekilde tespit etmenizi ve hasarını sınırlamanızı sağlar. Şüpheniz varsa, basit bir test yapılabilir. Akşam su tüketen tüm muslukları veya cihazları kapattıktan sonra sayacınızı okuyun. Sabah su tüketmeden önce sayacınızı tekrar okuyun. Tüketimi gösteriyorsa ve gece şarj olan bir ısıtma cihazınız yoksa, sızıntı var demektir. Bunların haricinde yapacağınız testlerden sonuç elde edemezseniz profesyonel yardım alınız. İşini iyi bilen özen gösteren bir su tesisatçısı çağırmak olacaktır. Bizlerde bu noktada devreye giriyoruz teknolojik cihazlarla su kaçağını noktasal tespit yapan cihazlarımızla bulup onarımını gerçekleştiriyoruz. Talep etmeniz halinde adresinize ulaşacak olan ekip dedektörler ile belirlenen alanda gerekli kontrollerin itinalı şekilde gerçekleştirmektedir. Detaylı şekilde yapılan incelemelerin ardından sızıntının oluştuğu asıl nokta belirlenerek müdahale edilmektedir.

su kaçağı tespiti yapma
su kaçağı bulma

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda belirlenmiş olan fiyatlardır. Seçenekleri inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Dedektör ler ile kırmadan gerçekleştirilecek olan Esenler su kaçağı tespiti işlemlerinin ardından onay verilmesi durumunda ustalar gerekli çalışmaları tamamlayarak sızıntının giderilmesini sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı oluşacak olan su sızıntısı problemine karşı su kaçağı tespiti işlemleri son sistem cihazlarla gerçekleştiriyoruz. Zaman içerisinde özellikle eskiyen tesisat nedeniyle oluşacak olan Esenler su kaçağı bulma işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması tesisata zarar verilmeden kısa sürede sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Yapılacak olan incelemeler sırasında dedektörler ile sızıntının oluştuğu bölgenin belirlenmesi sağlanmaktadır. 

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Tesisat üzerinde oluşan sızıntının belirlenebilmesi için özellikle kırma işlemi yapılmasına gerek kalmadan Esenler su kaçağı bulma işlemleri profesyonel şekilde yapılmaktadır. Oluşabilecek ekstra masrafların önlenebilmesi için yalnızca kaçağın oluştuğu bölgeye müdahale edilerek sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Talep etmeniz durumunda belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekip tarafından gerekli çalışmalar kısa sürede tamamlanmaktadır. Yapılan kontrollerin ardından belirlenecek olan noktaya müdahale edilerek su kaçağının onarılması sağlanmaktadır. Neden olacağı için kısa sürede sorunun çözülmesi önemlidir.

 1. BİRLİK MAHALLESİ
 2. ÇİFTE HAVUZLAR MAHALLESİ
 3. DAVUTPAŞA MAHALLESİ
 4. FATİH MAHALLESİ
 5. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 6. HAVAALANI MAHALLESİ
 7. KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
 8. KEMER MAHALLESİ
 9. MENDERES MAHALLESİ
 10. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 11. NAMIK KEMAL MAHALLESİ
 12. NİNE HATUN MAHALLESİ
 13. ORUÇREİS MAHALLESİ
 14. TUNA MAHALLESİ
 15. TURGUT REİS MAHALLESİ
 16. YAVUZ SELİM MAHALLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara