Esenler Su Kaçağı

su kaçağı nasıl bulunur

Esenler su kaçağı servisi veren firmamız Evinizdeki Tüm Su sızıntılarını noktasal olarak tespit eder ve onarımını sağlarız. Evinizde su kaçağını tespit etmek için profesyonel cihazlar kullanıyoruz. Daha basit yöntemlerle Evinizdeki tesisat kaçaklarını anlayabileceğiniz birkaç yöntem var. Mesela evinizin zemininde rutubet, nem gibi gözle görülebilir su kaçakları olabilir. Ama bu kaçağın nereden geldiğini anlamanız çok zordur. Ares tesisat olarak Esenler su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Evinize geldiğimizde ekip arkadaşlarımız ilk önce kaçağın olduğu yere bakarlar. Sonrasında tesisat boruları mı zaten cihazla basınç verirler Bu sayede Kaçak olup olmadığını daha kolay bir şekilde anlarız.  Daha sonrasında iş tecrübemize dayanarak tesisatınızın geçtiği yerleri dinleme cihazı mızla kontrol eder ve su kaçağını noktasal tespit ederiz. Kısa bir süre içerisinde onarımının yapıp sorunu tamamen çözeriz. Bulamadığımız su kaçağı tespitinden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

su kaçağı

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler ilçemizde su kaçağı tespiti yapan Tonlarca tesisatçı arkadaşımız var. Fakat eski ustalık larla su kaçağı tespiti yapmaktan ziyade Yüksek Teknoloji cihazları kullanmak en garantili yöntemdir.  Esenler ilçemiz istanbulumuzun eski bir semtidir. Bu nedenle yapılarda eskidir yıpranan tesisat boruları hasar gören tesisat boruları Su kaçaklarına neden olur. Evinizde su sızıntıları meydana geldiğinde bazen panik diyebilirsiniz bazen de küçük bir sızıntı diyerek yetiştirebilirsiniz. Fakat bazı su kaçakları evinize Su baskınlarına neden olabilir. İhmal edilmemesi gereken bir durumdur. Evinizin herhangi bir köşesinde ya da odasında bir su sızıntısı gördüğünüzde. Veya duvarınızda zeminin izde nem Rutubet küf gibi görsellerle karşılaştığınızda işinde uzman olan ve profesyonel cihazlar kullanan firmaları seçmeniz Şiddetle tavsiye olunur. Ares tesisat olarak Üstün teknoloji cihazlarımızla en kısa süre içerisinde evinize gelip hasarlı bölgeye müdahale ediyoruz.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma konusunda İstanbul’da bu işi yapan çok fazla tesisatçı var. Ama her Usta hattı ile bu işi yapabiliyor mu. Evime zarar verecekler mi yüksek maliyet çıkaracaklar mı diye Kendi kendinize sorarsınız. Eğer bir su tesisatçısı cihaz kullanmıyorsa eski yöntemle bulmaya çalışacaktır. Adı üstünde bu eski bir yöntemdir ve sizlere yüksek maliyet çıkartabilir. Su kaçağı bulma  bizim işimiz diyoruz Esenler olmak üzere İstanbul’un her semtine hizmeti sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak olacaktır.

su kaçağı tespiti yapma

Esenler Su Tesisatçısı

Esenler’de Yakın çevrenizde su tesisatçısı arayabilirsiniz  ve İstanbul’da birçok su tesisatçısı vardır. Eğer evinizde bir su kaçağı varsa cihaz kullanan bir tesisatçı seçmeniz gerekecektir. Aslında sektörümüz günümüzde birkaç dala ayrılmıştır. Bazı Tesisatçılar evimizdeki tesisatları onarmak için musluk larımızı rezervuar larımızı onarmak için bu iş yaparlar. Su kaçağı tespiti işi daha farklıdır ama yine de temelinde su tesisatçılığı vardır. 20 yılı aşkın süredir su tesisat işi ile başlanılan sektör girişimimiz su kaçağı tespiti işiyle devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle su kaçağı tespitlerini zorlanmadan noktasal olarak tespit ediyor ve ardından onarımını gerçekleştiriyoruz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara