Güngören Su Kaçağı

tesisat onarımı işlemi

Güngören Su kaçağı Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir. Örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürümektedir. Tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerinin de çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir. O yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumunun da iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerek te döşenebilir.

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören su kaçak tespiti Evinizde veya iş yerinizde normalden fazla su faturası geliyorsa su kaçağı olabilir su kaçağı klozet rezervuarından olabilir alt yapınızdaki tesisatta patlak olabilir veya su sayacınız bozuk olabilir böyle sorumlar da profesyonel bir tesisat firmasından yardım almalısınız biz evini de su kaçağını akustik dinleme cihazı veya termal kamara yardımıyla su kaçağını 100/100 tespit ediyoruz  ve sadece su kaçağının  olduğu noktayı kırarak tamiratını yapıyoruz. Su kaçağını noktasal tespitle buluyoruz.

Güngören Su Kaçağı Bulma

Güngören Su Kaçağı Bulma demir boru tesisatlarınızda su kaçağı meydana gelebilir bunu noktasal tespit edebiliriz ancak tespit ettikten sonra demir borunun ek yerleri bulunur bu ek yerlerinden tamirat yapılır fakat demir borularda tamamen çürüme meydana geldiyse kesinlikle komple tesisatınızın değişmesini öneriyoruz  çünkü sürekli su kaçağı meydana gelir buda size maliyet tadilat sürekli komşunuza zarar verme ve üzülmenize neden olur eğer bir bölümde çürüme çatlama varsa kesinlikle tamirat öneriyoruz.

Güngören Su Kaçağı bulma her zaman görünmez ve size maliyete neden olabilir. Akışları yüksek olsun ya da olmasın, hızla ilgilenilmeleri gerekir! Tüketiminiz azalırsa, su sızıntılarını tespit etmenize, gidermenize ve muhtemelen geri ödenmesine yardımcı olmak için yanınızdayız.

tesisat onarımı

Aşırı su tüketiminiz, sayaç okumasındaki bir hatadan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda, önce faturada bildirilen okuma endeksinin ve sayaç göstergelerinin uygunluğunu kontrol edin. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken, ölçüm cihazınızın kapağını nazikçe kaldırmaktır. Yalnızca siyah zemin üzerindeki şekiller dikkate alınacaktır.

Tüketim endeksinize yalnızca sayacınızı okuduğunuzda, yani yılda bir veya iki kez erişebilir. Bu arada su tüketiminizi dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ölçüm cihazınız derin bir menhol içine yerleştirilmişse, erişmeden önce güvenlik önlemlerinizi aldığınızdan ve kapatmadan önce yalıtım korumasını değiştirdiğinizden emin olun.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara