Hizmetlerimiz

7/24 Acil Servis

su kaçağı tespiti

01.
Su tesisatınızda gerçekleşen kaçak sonrasında duvarlarınız ve zemininiz etkilenebilir. Duvarlarınız ve zemininiz sudan etkilendiği sürece rutubet oluşur. Bu rutubet, duvarlarınızın ve zemininizin ömrünü kısaltırken aynı zamanda sizin sağlığınızı da olumsuz etkiler. Az su kullandığınızı düşünüyorsanız ve buna rağmen faturanız fazla geliyorsa su kaçağı sizin maddi anlamda zarara uğramanıza neden olur.
tap water faucet

su kaçağı tamiri

02.
Bazı durumlar su kaçağının tespit edilmesini kolaylaştırmaktadır. Bahsedeceğimiz durumları fark edince su kaçağı tamiri için firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Su kaçağının en belirgin özelliği duvarda kabarmalar ve duvarda ki boyaların çatlayarak dökülmesidir. Duvar boyalarınızın dökülmesini beklemeden en ufak bir kabarma gördüğünüzde bizlerle iletişime geçmelisiniz aksi halde kaçak alanı genişler ve daha fazla işlem gerektirerek büyük sorunlara yol açabilir. Boyaların dökülmesi hem maddi açıdan hem de sağlık açısından sizlere büyük tehditler oluşturmaktadır.

su kaçağı onarımı

03.
Son teknoloji donanımlara sahip olan su kaçağı tespit cihazlarımız ve bu cihazları profesyonel bir süreç eşliğinde kullanan tecrübeli ekip çalışanlarımız ile belirlemiş olduğumuz su kaçağı yaşanan noktaya gerekli olan su kaçağı onarımı işlemini uygulamaktayız. Bu kapsamda öncelikle tam belirlemiş olduğumuz arızalı noktayı delme işlemi ile küçük bir açıklık açmakta ve arızalı noktayı fiziksel olarak bulmaktayız. Bu sayede bile klasik yöntem uygulayarak yaşanan duvarın büyük bir kısmını kırarak kaçağın tespit işleminden çok daha avantajlı şekilde süreci ilerletmekteyiz.

petek temizleme

04.
Petek temizleme şirketleri gerek sizin gerekse de sevdiklerinizin ve de evinizin güvenliği açısından büyük öneme sahiptir. Önemsenip, özen gösterilmeli, düzenli olarak bakımı ve kontrolü yapılması gereken konuların başında gelir. Bizler de bunun bilincinde olarak her geçen gün siz değerli müşterilerimizin güvenliği adına yeni çalışmalara imza atıyor ve de kendimizde iyileştirmelere ve değişimlere gidiyoruz. Teknolojinin kısa sürede büyük gelişimlere ve değişimlere sebep olması her sektörde olduğu gibi bu sektörde de köklü değişimlere imza atmış, birçok iyileştirmenin yaşanmasına vesile olmuştur.

tıkanıklık açma

05.
Genellikle ev ve işyerlerinde lavabo kullanımlarında farklı ve yanlış malzemelerin su giderini tıkaması gibi bir durum görülebilir. Bulaşık artıkları, yemek artıkları ve temizlik artıkları veya saç, tırnak ve ölü deri gibi artıkların lavabo giderine tıkanması durumunda tıkanıklık açma işlemi yapılmalıdır. Kıvrımlı bir yapıya sahip olan lavabo giderleri sökülerek içleri temizlenebilir tüm pislikler çıkarıldıktan sonra bozulmuş ve eskimiş olan sifonlar değiştirilerek sorunlar engellenebilir. Fakat buna rağmen tıkanıklık giderilemedi ise tesisat üzerinde işlem yapılması için firmamıza başvurulabilir. Bu gibi sıkıntılar tuvalet giderleri, mutfak giderleri, klozet giderleri ve balkon zemini giderleri gibi yerlerde de görülebilir.

su tesisat tamiri

06.
Temiz su ya da pis su tesisatı içerisinde karşılaşılan en önemli sorun olarak borularda kaçak oluşması görülmektedir. Tesisat tamiri sürecinin en önemli aşaması da bu kaçakların tespit edilmesi ve tamir edilmesidir. Su kaçağının tespit edilmesi kolay bir işlem değildir. Neredeyse tamamı beton ya da tuğla içerisinde yer alan ve sıva ile kapatılmış olan su tesisatında kaçağın nerede bulunduğunun tespit edilmesi bazen mümkün olmamaktadır. Sızan pis ya da temiz su çatlak alanlardan dışarı çıkması sebebi ile sorun olan alan ile suyun sızdığı alan arasında farklılık bulunabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için özel makineler ile tespit işlemi yapılmaktadır. Bu makineler ile sorun olan bölgenin tam olarak tespit edilmesi sağlanmaktadır.

Acil durumlar için 7/24 arayabilirsiniz

Tesisatınızda oluşan her türlü arıza için bizi arayabilirsiniz

Tıkla ARA