Kadıköy Su Kaçakları

kadıköy su kaçakları

Kadıköy su kaçakları sorununuzu yüksek teknoloji cihazlarımızla buluyoruz. Kullanmış olduğumuz cihazlar dinleme ve kamaralı olarak ikiye ayrılıyor. Yüksek teknolojik cihazlarımız Alman markası olup noktasal tespitler yapıyoruz. Evinizin pis su giderlerini kameralı su kaçakları tespiti cihazımızla yaparken, tesisat borularını ise Akustik cihazlarımızla tespit ediyoruz. Akustik su kaçakları tespiti cihazımız Steteskop yardımı ile ses titreşimleri sayesinde buluyoruz. Kameralı su kaçakları tespiti için ise daha geniş gider borularını tespit ediyoruz. Su kaçağıkadıköy ilçemize hızlı servis sunuyoruz ve her mahallesine hizmetimiz vardır.

Kadıköy Su Kaçakları Tespiti

Su kaçakları tespiti yaparken kadıköy ilçemize servislerimiz yapılan her tespit ve onarım hizmetlerine garanti vermektedir. Bulunmayan su kaçakları tespiti için ücret talep etmiyoruz. Biz yaptığımız her işin arkasında duruyoruz nedenimiz basit yılların vermiş olduğu tecrübe ile teknolojik cihazları bir araya getirdik. Profesyonel ekiplerimizden sizlerde memnun kalacaksınız yaptıkları işlemleri gördüğünüzde kadıköy su kaçağı tespiti servisi olarak şaşıracaksınız. Hızlı tespit zamanında müdahale bütce olarak sizi destekleyecektir yüksek maliyet ödemek zorunda kalmayacaksınız. Haftanın her günü hızlı servis avantajlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Kadıköy Su kaçakları bulma

İlçemizin her mahallesine hızlı servis imkanı sunan firmamız kadıköy su kaçağı bulma ve onarım hizmeti sunuyor. Tesisatlarınız da kaçak mı var? Sorun değil pimaşlar da gider borularında kaçak mı var? Buda sorun değil. Ares tesisat kadıköy su kaçağı bulma hizmetini sizlere sunmakta dilerseniz onarım işlemlerinizi de yerinde yapıyoruz. Neden yüksek maliyet ödeyesiniz ki fiyatlandırma sektörümüzde aşağı yukarı sabittir. onarım hizmeti değişkenlik gösterebilir nedeni yapılacak olan onarımda kullanılan malzemelerdir.

Kadıköy su kaçak tespiti fiyat listesi

Su kaçak tespiti fiyatlandırmamız aşağıdaki gibidir. Ev ve işyerleriniz için ortalama fiyatlardır ücretlendirme evinizin, işyerinizin ve açık alan ortamlarınızın kapsamı dahilinde değişkenlik gösterebilir.

Su kaçağı tespit alanlarıKaçak bulma zamanıÜcretlendirme
Daire su kaçağı tespiti30 Dk. – 50 Dk.200 TL.
Dublex su kaçağı tespiti1 Saat – 1.5 Saat240 TL.
Villa su kaçağı tespiti2.5 Saat – 3 Saat400 TL.
Açık alan su kaçağı tespitiAlanın genişliğine bağlı1200 TL (değişkenlik olabilir)
Not: En doğru fiyatlandırma için firmamızla iletişime geçiniz.
kadıköy su kaçakları
kadıköy su kaçakları

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara