Kadıköy Tıkanıklık Açma

Farklı alanlarda oluşacak olan sorununa karşı kadıköy tıkanıklık açma hizmeti ile firmamız profesyonel şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kısa süre içerisinde sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz son sistem teknoloji tıkanık bölgenin belirlenmesine ve kısa süre içerisinde sorunun çözülmesine yardımcı olmaktadır. Kadıköy tıkanık açma kırmadan yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde ekstra masraflar oluşturmadan kaliteli hizmet sunmaktayız.

Kadıköy Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Tıkanıklık açma servisi olarak evinizde ya da işyerinizde oluşan gider borusu tıkanıklığını robot makineler ile kırmadan tıkalı gider işlemini gerçekleştiriyoruz. Kadıköy banyo gider tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, süzgeç tıkanıklığı açma veya klozet tıkanıklığı açma, hizmeti vermekteyiz. Tıkalı kanal açma robotu olmayan birini çağırdığınız taktirde tıkalı yeri açmak için kırarak açma işlemi uygulayacaktır buda sizlere ek maliyet ve masraf olacaktır. Kadıköy tıkanıklık açan firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde teknolojik cihazlar ve deneyimli ustalarımızla kırma dökme olmadan sizlere ek maliyet çıkarmadan tıkanan gider borularını açmaktayız.

Kadıköy tıkanık açma avantajları

  • Kameralı robot cihazla tıkanıklık açma ile evinize hasar vermeden hatta gürültü yapmadan probleminizi çözüyoruz.
  • Klasik yöntemlerde kullanılan demir çubuk, tel veya kimyasallar gibi yöntemleri kullanmadığımız gibi tasvip etmiyor ve gelecekte ortaya çıkacak sorunlara yol açmıyoruz.
  • Evinizde toz zerresine dahi neden olmuyoruz.
  • Tıkanıklık açma hizmeti dakikalar içinde sizi büyük bir dertten kurtarır.
  • Kadıköy’ün her mahallesine servis sağlıyoruz.

Kadıköy tıkanıklık açma fiyatları

Kadıköy lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Lavabo giderlerini açarken kırmıyoruz, kanal boru temizleme Makinesi kullanıyoruz. Bu sayede kırmadan hasarsız şekilde sorunu çözüyoruz. Mutfak borularında oluşan tıkanma ve pis koku sebebi ile yemek yapmaktan zevk alamıyor iseniz bizi mutlaka arayın. Kadıköy tıkanıklık açma fiyatları aşağıdadır.

Lavabo giderinden aniden su taşması ve mutfak lavabosunun su ile dolması gibi sorunlarda gider borusunu açmak için hiç bir yeri kırmadan bizi arayın. Mutfak lavabo borusunda oluşan tıkanıklıkları özel robot makineler ile tecrübeli ustalarımız kolayca açabilmektedir.

 Hizmet AdıKamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyat
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Klozet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Mutfak Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat250 TL.
Banyo Lavabo Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat300 TL.
Ana Hat Tıkanıklık AçmaVarOrt. 30 Dk. – 60 Dk.Fiyat İsteyiniz.
Gider Yıkama ( Basınçlı Su )VarOrt. 1Saat – 3 SaatFiyat İsteyiniz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir