Küçükçekmece Su Kaçağı

su kaçağı nasıl bulunur

Küçükçekmece ilçemize su kaçağı hizmeti veren tesisat firmasıyız. Bulamadığımız kaçak tespitlerinden ücret talep etmiyoruz. Su kaçakları küçükçekmece ilçemizin her mahallesine servisimiz vardır. Genellikle yaşadığınız sızıntılar gününüzü kabusa çevirir. Bundan rahatsız olmayın yapmanız gereken bizi aramak olacak. Sizlere en yakın ekibimizi yönlendirip kalıcı çözümler sunuyoruz. Kaçak evinizin her bölgesinde meydana gelebilir biz yüksek teknoloji cihazlarla noktasal tespitler yapıyoruz. Ekipmanlarımız Alman markası olan Trotec dir. Diğer hizmetlerimize göz atın.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un yerleşim yeri olarak kalabalık bir semtidir. Su kaçağı tespiti küçükçekmece hizmeti veren firmamız sizlere huzurlu ve maddi yönden kolaylık sağlarız. Her semtimizin sorunları olduğu gibi Küçükçekmece su sızıntı tespiti gibi işlemleri sizlere sunuyoruz. Akustik cihazla su kaçağı tespiti yapıyoruz. Bu işlem evinizde yada işyerinizde su kaçaklarını noktasal tespitler yapmamızı sağlıyor. Bilinçsiz yapılan tespitler yüksek maliyetler içerir. Bunların önüne geçmek için profesyonel destek almanız gerekli.

Küçükçekmecede su kaçağı bulma

Su kaçağı bulma işlemini küçükçekmece ilçemize en kaliteli cihazlarla bulup onarımını yapıyoruz. Bunun yanı sıra gider açma, tıkanık açma ve petek temizleme işlemleri yapıyoruz. Steteskop yardımızla su kaçağı buluyoruz bu cihaz sese aşırı duyarlıdır. Cihazlarımızın ucunda steteskop bulunmakta buda su tesisatlarındaki sızıntıyı tespit ediyor. Noktasal su kaçağı bulma işlemi gerçekleşiyor dilerseniz onarımını yapıp maddi olarak düşük bütçe ayırmanızı sağlıyoruz.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespit alanlarıKaçak bulma zamanıFiyatlandırma
Daire su kaçağı tespiti30 Dk. – 50 Dk.200 TL.
Dublex su kaçağı tespiti1 Saat – 1.5 Saat240 TL.
Villa su kaçağı tespiti2.5 Saat – 3 Saat400 TL.
Açık alan su kaçağı tespitiAlanın genişliğine bağlı1200 TL (değişkenlik olabilir)
Not: Küçükçekmece su kaçağı tespiti doğru fiyatlandırma için firmamızla iletişime geçin.
su kaçağı ekipmanları

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara