Maslak Su kaçakları

maslak-su-kacaklari

Maslak su kaçakları hizmeti veren servisimiz İstanbulun her semtinde olduğu gibi maslak mahallemizde servis sunmaktadır. Evlerimizde işyerlerimizde su kaçakları kaçınılmazdır. Herkesin başına böyle olaylar gelebilir ama sorun olmaktan çıkartıyoruz ares tesisat olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yüksek teknoloji cihazlarımızla maslak su kaçakları tespiti ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey su sızıntı sorunlarınız olduğunda bizimle iletişime geçmek olacak. Yaptığımız her tespit ve onarım garanti altındadır neden yüksek maliyetler ödeyesiniz ki?

Maslak Su kaçakları Tespiti

Her tesisatçı su kaçakları konusunda uzman olamaz işletmesinde yeterli cihazları vardır ama tecrübesi yoktur. Kimi tesisat ustalarında cihaz yoktur tecrübesiyle kaçakları bulmaya çalışır. Bu iki yöntemde başarısızlık oranı yüksektir maddi olarak yüksek meblalar çıkabilir. Biz su tesisat firması olarak hem yeterli cihazlarımız hem de yeterli iş uzmanlığımız bulunmaktadır. Yaptığımız tespitleri bulmazsak ücret talep etmiyoruz. Sarıyer su kaçakları tespiti işlemi de sunuyoruz ve her mahalleye hizmetimiz vardır.

Maslak Su kaçağı Bulma

Sarıyer ilçemizin en güzel mahallelerinden olan maslak su kaçakları bulma işinize talibiz. Akustik dinleme cihazıyla su kaçakları bulma hizmetimiz vardır. Bunun yanı sıra maslak petek temizleme, maslak pimaş açma, maslak tıkanıklık açma hizmeti de sunuyoruz. İlkemiz müşterilerimizi hem memnun etmek hem de bütçesini düşünmektir. Yıpranmış borulardan tadilat esnasında zarar görmüş borular su kaçaklarına neden olabilir. İstanbul da hızlı servis ekip arkadaşlarımızla sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

Maslak su kaçakları

Maslak su kaçağı tespit fiyatları

Tespit fiyatlarımız aşağıdaki gibidir Fiyatlar mekanların büyüklükleri ve zorluklarına göre değişkenlik gözterebilir.

Su kaçağı tespit alanlarıKaçak bulma zamanıFiyatlandırma
Daire su kaçağı tespiti30 Dk. – 50 Dk.200 TL.
Dublex su kaçağı tespiti1 Saat – 1.5 Saat240 TL.
Villa su kaçağı tespiti2.5 Saat – 3 Saat400 TL.
Açık alan su kaçağı tespitiAlanın genişliğine bağlı1200 TL (değişkenlik olabilir)

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara