Mutfaktan Su Geliyor Ne Yapmalıyım

mutfaktan su geliyor

Mutfaktan su geliyor ne yapmalıyım sorusuna yanıt olarak eğer musluğunuzda yada su tesisatında su kaçağı vardır. Bunu anlamak için basit yöntemlere ilk olarak baş vururuz. Bu yöntemler musluk başlarını kontrol etmek gözle görülür tesisatı kontrol etmek olacaktır. Bina veya daire girişindeki su vananızı kapatın eğer hala sayaç saatiniz dönüyorsa kaçak olduğu anlamına gelir. Mutfaktan su geliyor konusunda öncelikle bu basit yöntemleri deneriz. Fakat gözle görülmeyen su kaçaklarını yüksek teknolojik cihazlarla profesyonel yardım almanız gerekir. Ares Tesisat olarak mutfağınızdaki su kaçaklarını cihazlarımız ve tecrübemiz sayesinde noktasal tespitlerle buluyoruz.

Mutfak parkem sudan kabardı ne yapmalıyım?

Basit yöntemlerle bulunmayan su kaçakları mutfakta parke kabarmalarına yol açar. Su akışkan bir elementtir ve kendine yol bulup her yere dağılabilir. Musluk tesisatında bir su kaçağı varsa bu yolla parke altına sızar ve parkelerinizin kabarmasına yol açar. Buda sizlere yüksek maliyetler çıkartır ve bütçenizi sarsar. Bu tarz gözle görülmeyen sızıntılar mutfakta parkelerin kabarmasına yol açtığından sorunun en kısa sürede çözülmesi lazım. İstanbul geneline hızlı servis sağlayan su tesisat firmasıyız. Bizi arayıp destek almanız sizleri yüksek maliyetten kurtaracaktır.

mutfaktan su geliyor

Üst kattan su geliyor ne yapmalıyım?

Üst kattaki komşunuzdan su sızıntısı gelebilir bunun farklı nedenleri var. Mesela komşunuzun banyosunda bir su kaçağı vardır alt kata sızıntı yapar. Yada dış cephenizde yalıtım sorunu olabilir yağmurlu havalarda açık kalan yalıtım yerlerinden su sızar ve üst kattan geldiğini düşünürsünüz. Bunu kesin olarak anlamanın tek yolu teknolojik cihazlarla kontrolün sağlanması gerekir. Profesyonel destek almak sizleri yüksek maliyetlerden kurtarır. Her tesisatçı su kaçağını bulur diye bir kural yoktur. Elinde yeterli cihazlar ve iş tecrübesinin olması lazım. Ares Tesisat olarak kullanmış olduğumuz cihazlar yüksek teknoloji olup noktasal tespitler yapıyoruz. Bulunmayan su kaçaklarından ücret talep etmiyoruz ve yapılan her işleme bir yıl garanti veriyoruz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara