Petek Temizliği

petek temizleme

Kalorifer petekleri kapalı devre ısıtma sistemleridir ve zamanla sıcalık ve oksijenin etkisiyle, kireç, balçık, tortu yada çamurlaşma gibi sorunlar doğurabilir. Üretilen sıcak suyun sirkülasyonu tam olmadığından kombiden gereken verim alınamaz. Özel ekipmanlar kullanılarak yaptığımız temizlik işlemi ile %60 gibi bir oranda ısı artışı ile faturalarınıza da yansıyacaktır.

petek temizleme hizmeti sunan firmamız marka ve model fark etmeksizin her türlü kombi, kalorifer ürün çeşitlerinin petek temizlik hizmetini kaliteli, güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sunduğumuz petek temizleme hizmeti en son teknolojik cihaz ve donanımlarla yapılmaktadır. Sunduğumuz kaliteli ve teknolojik petek temizleme hizmeti ile kombi ve klimaların yüksek verimli çalışmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullanım ömrü uzayan peteklerde yüksek oranda tasarruf sağlanmaktadır.

Peteklerin temizlenmesi ve periyodik bakım hizmetlerinin yapılmaması durumunda veya profesyonelce gerçekleştirilmemesi halinde kombi ve kalorifer petekleri ve ana cihazların verimi düşmeye, arızalanmaya ve yüksek miktardaki faturalara neden olacaktır. Kombi ve kaloriferlerin kullanım ömrü oldukça azalırken binaların güvenliği de risk altına girmiş olacaktır. Bu sebeple petek temizleme hizmeti kesinlikle es geçilmemesi gereken biz hizmettir.

Petek Temizliği

İstanbul petek temizleme hizmeti sunan firmamız profesyonel ve garantili şekilde bu hizmeti sağlamaktadır. Özellikle kış ayları başlamadan önce kombi ve kalorifer petekleri mutlak suretle temizlenmeli ve bakımları yaptırılmalıdır. Yeterli bakım yapılmaması ve temizlenmemesi ve iş yerlerinin yeteri kadar ısınamamasına sebep olacaktır. Bu durum hem yüksek faturalara sebep olurken hem de ev ve iş yerlerinde bulunan kişilerin hasta olmalarına bile sebebiyet vermektedir. Firmamız bu anlamda sizlerin onay vermesi halinde periyodik temizleme zamanını sizlere önceden haber vermekte ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir.

Petek Temizleme Fiyatları

İstanbul petek temizleme hizmeti sunan firmamız kombi, kalorifer ve radyatör gibi cihazların bakım ve petek temizleme hizmetlerini periyodik olarak ve en son teknolojik ekipmanlarla yapmakta ve sunduğu uygun fiyatlarla bütçeleri zorlamamaktadır. Sunduğumuz yetki belgeli petek temizleme ve bakım hizmeti sayesinde kalite ve güvenliği garantili bir şekilde sunmaktayız.

petek temizleme

Petek Temizleme

Petek Temizleme İstanbul olarak, kirli tıkanmış petekler sayesinde apartmandaki tüm daireler merkezi ısıtmadan eşit oranda yararlanamaz ve dolayısıyla ısınma konforu azalırken, ısınmak için yapılan harcamalar da sürekli artış yaşanır. İstanbul petek temizleme olarak petek radyatör temizliği uygulaması yaklaşık olarak 2 saat sürer.kombi petek bakımı fiyatları ücretleri ya da fiyatı konularında deteylı bilgi almak için bizimle iletişim kurulabilirsiniz. Kalorifer peteklerinden hava nasıl alınır gibi sorularınız için bizi İstanbul geneli arayabilir derinlemesine bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği fiyatları için bizden de teklif ve fiyat alınız. Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? İlk olarak çözücü kimyasal tesisatınıza dökülür, Bu kimyasal çeşitli biçim marketlerde ve internet sitelerinde satışa sunulan bir sıvıdır.

İstanbul radyatör panellerinin daha fazla ısınması ve dolayısı ile daha az enerji ile mekanların daha fazla ısıtılmasına yarıyor. Petekler yeteri kadar ısıtmıyorsa Sıçak suyun yeteri derecede devir daim yapmadığı durumlarda petek temizliği yaptırılmalıdır, biz İstanbul geneli her zaman hizmetinizdeyiz.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara