Su Kaçağı Tespiti

su kaçakları tespiti

Su kaçağı tespiti işlemleri için robotik cihazlar kullanıyoruz. Bu nedenle kullanmış olduğumuz cihazlar yüksek teknolojiye sahip. Yapılan her tespit robotik cihazlar sayesinde nokta tespitler yapmamızı sağlıyor. Bu nedenle yaptığımız her su kaçakları tespiti işlemine garanti veriyoruz. Bulamadığımız tespitlerden ücret talep etmiyoruz. Her işlem 2 yıl garantimiz altındadır neden yüksek maliyetler ödeyesiniz ki? Cihazla su kaçağı yaygın olarak kullanılmakta ama her usta bu işi yapacak diye bir kural yoktur. Su kaçağı konusunda uzman tesisat firmasıyız İstanbul’un her semtine servisimiz bulunmakta. Lakin sosyal medya platformlarında elimizden geldiği kadar bilgi vermeye çalışıyoruz. Servis araçlarımızla uzman ekibimizle tüm işlerinize talibiz.

Su tesisat firması

Biz su tesisat firması olarak 18 yılı aşkın bir zaman içerisinde bu işi yapıyoruz. Eski ve yeni yapıların tümünde karşınıza çıkabilecek tesisat sorunlarından biri olan Su Kaçağı Tespiti dir. Sizlere profesyonel kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla kaçak bulma hizmeti vermekteyiz. Her tür yapıda rastlanan bu sorunları basit yöntemlerle çözmek anlık çözüm olur. Aynı yerden sürekli su sızıntısı ve kaçağı sorunu yaşamak istemiyorsanız işin uzmanından destek alınız. İstanbul su kaçağı tespiti için sizlere her bölgede hizmetimiz bulunmaktadır.

Su Kaçağı Neden Oluşur?

Su Kaçağı Neden Oluşur? Dairenizde yada binanızın çeşitli yerlerinde su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Bazen ufak çatlaklar oluşarak su sızıntısı şeklinde başlayan bu sorun kısa süre içerisinde kaçağa dönüşmektedir. Oluşma nedenlerine bakıldığında bir çok farklı sebep görülmektedir. Bunlardan en sık rastlananı tesisat boruların çeşitli tadilat ve onarım işlerinde darbe almasıdır. Ve borunun çatlaması nedeni ile oluşmaktadır. Bunun yanı sıra yanlış ve kalitesiz malzemeler bina ömrü ile beraber dayanamamakta. Ve zaman içerisinde yıpranmakta ve çatlamaktadır. Tesisatlar için kullanmış olduğunuz malzemeler kaliteli olsa da yanlış yapılan montajlar zaman içerisinde sızıntı olur.

Hiç ummadığınız anda sizde su kaçağına maruz kalabilirsiniz. Yaşadığınız benzer sorunlarda uzmanından destek isteyiniz. Cihaz Kullanımı Firmamız ares tesisat sizlere uzun zamandır Su kaçağı tespiti üzerine hizmet vermektedir. Eski tip yöntemlerin aksine firma personellerimiz her işinde önceliği özel cihazlarla işlem yapmaktan geçmektedir. Bu sayede işi şansa bırakmadan elimizle koymuş gibi su kaçağının yerini nokta tespiti yaparak bulmaktayız. Bazen aynı anda bir çok noktada su kaçağı yaşanabilmektedir.

En yakın su tesisatçısı

En yakın su tesisatçısı cihazlar sayesinde görüntülü olarak her sızma ve kaçak yerini net olarak görebilmekteyiz. Görüntülü ve Kameralı Su kaçağı tespitinin yanı sıra, ses dinleme yöntemi ile su kaçağını buluyoruz. Akustik dinleme dediğimiz bu yöntem ile oldukça derinlerde yaşanan sızmaları dahil bulabilmekteyiz. 7/24 Su kaçağı Tespit öyle bir an gelir ki yaşadığınız su kaçağı sorunu acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Gün içerisinde yaşayacağınız bu sorunda belki müdahale şansınız kolay olacak. Fakat akşam ve gece saatlerinde bu tür sorunlarda müdahale yapabilecek Tesisat Ustası bulmanız kolay olmayacaktır. Firmamız İstanbul ve çevre ilçelerin tümünde sizlere 7/24 saat esassına dayalı hizmet sunabilmektedir. Bu sorunu yaşayan bina ve konut sahiplerinin mağdur olmaması adına hem uygun fiyatlarla hem kaliteli profesyonel hizmetlerle hem de 7/24 hizmet ayrıcalığı ile hizmet vermekteyiz.

Neden Su Kaçakları Tespiti İçin Biz?

Hem ustalığımız olsun veya uzmanlık alanımız olsun sizlere en iyi seçenekler sunuyoruz. Ev, işyerleri su kaçağı tespiti hizmetimiz sizleri uygun fiyatlarla sorunlara çözüm oluyoruz. Bahçe gibi açık alınlar özel mülkünüzdür iski su kaçaklarını tespiti ve onarımı için müdahele etmez. Su faturalarınız yüksek geliyorsa bunun bir nedeni var. Tadilat esnasında veya tesisat yenileme esnasında hatalı ürünler su sızıntısına neden olur.

su kaçakları tespiti

Kameralı Su kaçağı tespiti

İstanbul genelinde kameralı su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan dökmeden tespit işlemi yapıyoruz. %100 garantili ve yerinde tespit yapıp dilerseniz onarımını yapıyoruz. 150 TL den başlayan fiyatlarla bütçenizi düşünüyoruz. Kameralı cihazlarımız yüksek teknoloji olup hızlı ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Ares tesisat olarak kalıcı çözümler üretip İstanbul’un her noktasına servis sağlıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz ilk önce sorunlarınızı dinler. Sonrasında tespit için cihazlarımızı hazırlayıp en kısa sürede noktasal tespitler yapar. Ev ve işyerlerinde, fabrikalarda ve açık alıanlarda tesisat borularından sızan suya su kaçakları denir. Bunlar ufaklı büyüklü kaçaklar olur. erken tespit veya onarımı yapılmadığında büyük problemlere yol açar. En kısa zamanda bizimle iletişime geçiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Fakat yüksek fatura ödüyorsanız normal kullanımızdan bu su kaçağı belirtileri olabilir. Yapmanız gereken ilk şey dairenizin yada iş yerinizin ana vanasını kapatmak olacaktır. Eğer hala su sayacınız dönüyorsa buda su kaçağı belirtisidir. Bazı fayans altı su kaçağı görünmez ama rutubet ve nemden anlayabilirsiniz. Fakat beton altında bir sızıntı varsa bunu görme şansınız çok az olacak. Bu görünmeyen yerleri Akustik su kaçağı tespiti cihazımızla en kısa sürede noktasal tespit sağlıyoruz.

İstanbul su kaçakları tespiti

Aşağıda sizlere en çok uyguladığımız su kaçakları tespiti yöntemlerimizi görebilirsiniz.

  1. Akustik cihazla su kaçağı bulma.
  2. Boru içi kamera kullanarak tespit yapma.
  3. Boyalı su kullanma.
  4. Basınç cihazı ile su sızıntı tespiti.
  5. Kameralı cihazla su kaçağı bulma.

Kırmadan su kaçağı nasıl bulunur?

Kırmadan su kaçakları bulma yöntemi teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Sizler bize ulaştığınızda ilk önce sorununuzu dinleriz eğer nemli yer varsa ilk önce buradan başlarız. Fakat görünmeyen bir yer ise cihazla aramaya başlarız su kaçaklarının olduğu yer edilir. Alt komşumuz bir gün kapımıza gelebilir veya sizden bize su geliyor diye tavanım battı der. Ama bazı durumlarda komşunuzla tartışma bile yaşarsınız. Bu duruma gelmemek için nemli rutubetli yerleri gördüğünüzde bizimle iletişime geçin.

Su kaçağı tespit fiyatları

Su kaçağı tespit alanlarıKaçak bulma zamanıFiyatlandırma
Daire su kaçağı tespiti30 Dk. – 50 Dk.200 TL.
Dublex su kaçağı tespiti1 Saat – 1.5 Saat240 TL.
Villa su kaçağı tespiti2.5 Saat – 3 Saat400 TL.
Açık alan su kaçağı tespitiAlanın genişliğine bağlı1200 TL (değişkenlik olabilir)

Su Kaçağı Varsa Alınması Gereken Önlemler

Evinizde veya işyerinizde su kaçağı olduğunu fark ettiğiniz anda su vanasını hemen kapatın. İstanbul Su Kaçak Tespiti Duvarda elektrik prizlerinin etrafında veya tavanda lambanın kenarlarında ıslaklık görüyorsanız, elektriği sigortadan kapatmalısınız.

Kombiniz her gün bar sıfırlıyorsa veya su ilave etmek zorunda kalıyorsanız hemen kombiyi kapatın. Veya tesisatın kontrolü için firmamızı çağırmalısınız.

Pimaş / Boru Görüntüleme Kamerası; Pis su borularının içerisine gönderdiğimiz endoskopik kamera ile kırık, conta sıyırmasından dolayı meydana gelen sızıntılar, ustalarımız tarafından görüntülenmekte ve tespit edilmektedir. Su kaçağı problemleri dışında borunun içerisindeki diğer problemleri belirlemek için gerekli su kaçağı bulma cihazıdır.

Termal Kamera ile İstanbul Su Kaçak Tespiti ; Termal ısı algılayıcı kameralar, veya su kaçağını tespit etmeden öte yardımcı cihazlar olarak nitelendirilir. Özellikle sıcak su tesisatı borusunun geçtiği yerleri görüntülemede parke olmayan bölgelerde su kaçağını belirlemek için kullanılır.

Tıkla Ara