Su Kaçağı

Su kaçağı tespiti ile bundan çok da geçmiş zaman olmayan seneler öncesinde tesisatlarda oluşan herhangi bir sızıntı durumunda tüm tesisatlarının kırıp baştan aşağıya değiştirilmesi gibi çözüm önerileri sizlere sunulmaktaydı. Bu pek de insanların yanaşmadığı bir durum olmakla birlikte günümüz teknolojisi sayesinde artık mahalle tesisatçıları hariç de kullanılmamaktadır.

Fakat eğer su tesisatlarındaki problemlere karşı sorunları çözmeniz konusunda uzman bir firma önerisinde bulunmamız ve kısa yoldan çözüm önerilerine sahip olmamız sizlere kısa yoldan sorunlarınızdan kurtulmanın önünü açacaktır.

Kırmadan cihazlarla kaçak bulma gibi her tesisatçının yapamayacağı işlemler nedeniyle çok daha profesyonel firmalardan yana tavır takınıp destek almaya çalışmanız ileri de sorun yaşadığınızda muhatap bulabilmeniz açısından sizler için oldukça faydalı olacaktır.

İstanbulda su sızıntısı bulma ve kırmadan dökmeden onarma hizmeti veriyoruz. %100 Garantili ve yerinde tespit yapıyoruz. Su kaçak bulma fiyatlarımız yer yer farklılık gösterse de ortalama 150 tl den başlıyor işin büyüklüğüne, alanın büyüklüğüne göre fiyat değişkenliği olmaktadır.

Ares Tesisat olarak Su Tesisatı işinde uzman kadro ve profesyonel cihazlarımızla kameralı su kaçağı bulma hizmeti sağlıyoruz. Evinizde iş yerinizde arazinizde bu sorunlar oldukça işler daha da çıkmaza giriyor ama endişeye gerek olmadan biz sizin su kaçağıyla alakalı sorununuzu çözümleyip onarım işlerinizi de yapıyoruz. Komşunuzla eşiniz dostunuzla çalıştığınız yerle hiç bir sorun yaşamadan en kısa süre içinde teslim edip sizlere mutlu günler diliyoruz.

Su Kaçağı Nedir

Ev, iş yerleri, okullar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde su tesisatlarından sızan ve büyük sorunlar teşkil eden problemleri ifade edecek olursak tüm bu sorunlara yol açan tesisat problemlerine su sızıntısı problemi denir. Meydana gelen kaçak problemlerine müdahale edilmediği takdirde yani kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmadığında, sorunun yaşanmış olduğu yerin çeşitli bölgelerinde daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Zaman içerisinde su baskını, Bina içinde tahribat gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bina altında daire duvarlarında zeminlerinde sızıntılar olmaya başlar bizlerde tam bu sırada sizlere kırmadan termal kameralı cihazlarla su kaçağını bulup onarımını yapıyoruz.

Su Sızıntı Belirtileri Nelerdir?

  • Su sayacınızın devamlı dönmesi.
  • Duvarlarda su sızıntısı varsa.
  • Zemin bölgelerde nemlenme varsa.
  • Kullanımınızdan yüksek fatura geliyorsa.
  • Görünen borularda terleme varsa.
  • Fayans altından gelen su sızıntıları varsa.
  • Küvet yada Kabin altında sızma oluyorsa.

Bunlar en çok karşılaştığımız su kaçak şikayetleridir peki ne yapmanız gerekiyor? Bizi aramanız sorununuzu tamamen çözecektir garantili su kaçak bulma servisimiz sayesinde hiç bir şikayetiniz kalmayacaktır.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespitinde, duvarlarda meydana gelen nem, ıslaklık ve akıntılar büyük sorun oluşturmaktadır. Bu durumda su sızıntı tespiti yapmak oldukça zordur. Kaçağın nereden kaynaklandığı veya hangi duvardan, zeminden geldiği anlaşılmamaktadır. Kimi zaman kırmadan su kaçağı tespiti yaparken gereksiz tadilatlara girilse bile, yine de doğru kaçak tespiti yapılamamaktadır. Kırmadan sızıntı kaçağını bulmak ve kırmadan su kaçak tamiri yapmak için tespit edilen bölgenin net olarak belirlenmesi gerekmektedir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eski ve yeni yapıların tümünde karşınıza çıkabilecek tesisat sorunlarından olan Su Kaçağı Tespiti için sizlere profesyonel ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla kaçak bulma hizmeti vermekteyiz. Her tür yapıda karşımıza çıkan bu sorunları basit yöntemlerle çözmek belki anlık olsa da uzun vadede sizlere kesin çözümler sağlamaz. Aynı yerden sürekli su sızıntısı sorunu yaşamak istemiyorsanız işin uzmanından destek alınız. Ares Tesisat kaçağı tespiti için sizlere her bölgede hizmetimiz bulunmaktadır.

Evde kırmadan su Kaçak tespiti

Uzman ustalarımız ellerindeki termal kamera ve gelişmiş cihazlarla. Sızıntı problemlerini ve su kaçak bulma işlemlerini son derece kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. Daire içi tesisat su kaçak bulma ve tamir onarma işlemleri her zaman güç işlemlerdir. Fakat kameralı cihazlar sayesinde çok daha kolay sorun gideriliyor.

Tuvalette kırmadan su kaçak tamiri

Uzman firmalar su kaçak tespiti sonrası hemen robotlu şekilde onarım hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktadır. Evlerde oluşabilecek pis su kacagi durumları için sizlere en iyi çözümleri daima uzman tesisatçıları sağlamaktadır. Kırmadan cihazla su kaçak tespiti, sızıntısı bulma, tesisat arıza bulma ve tesisat kaçak hizmetini kırmadan kameralı cihaz sistemiyle veriyoruz.