Su Kaçağı

Su sızıntısı tespiti ile bundan çok da geçmiş zaman olmayan seneler öncesinde su tesisatlarında oluşan herhangi bir su kaçağı durumunda tüm tesisatlarının kırıp baştan aşağıya değiştirilmesi gibi çözüm önerileri sizlere sunulmaktaydı.

Bu pek de insanların yanaşmadığı bir durum olmakla birlikte günümüz teknolojisi sayesinde artık mahalle tesisatçıları hariç de kullanılmamaktadır.

Fakat eğer su tesisatlarındaki problemlere karşı sorunları çözmeniz konusunda uzman bir firma önerisinde bulunmamız ve kısa yoldan çözüm önerilerine sahip olmamız sizlere kısa yoldan sorunlarınızdan kurtulmanın önünü açacaktır.

Kırmadan cihazlarla Su kaçağı bulma gibi her tesisatçının yapamayacağı işlemler nedeniyle çok daha profesyonel firmalardan yana tavır takınıp destek almaya çalışmanız ileri de sorun yaşadığınızda muhatap bulabilmeniz açısından sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Uzay çağına doğru yol aldığımız günümüz zamanında ise her sektörde hizmet veren firmaya ulaşmamız mümkün hale gelmiştir. Fakat bir firmaya ulaşıp sorunlarımıza çözüm üretilmesini isterken firmanın kalitesi ve sahip olduğu teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmanız sizlere ekstra fayda sağlayacak bir diğer durumdur.

Çünkü su kaçağı bulma konusunda tüm su tesisatlarında yapılması gereken analizler ve incelemeler oldukça önemli bir konuma sahip olup, mağduriyet yaşadığınız bu istenmeyen gizli tehlikeler için uzman sıhhi tesisatçılardan profesyonel destek almalısınız.

Firma garantisi sunabilecek kurumsallıkta olması sayesinde aklınıza gelen tüm konularda bilgi alış verişi içinde olabileceğiniz gibi ileride ki zamanlarda sorun yaşamanız halinde karşınızda her daim bulabileceğiniz bu firmanın varlığı sayesinde kısıtlı bütçeniz ile oldukça işe yarar su kaçağı bulma işlemlerinin sizlerin de sorunlu alanlarınıza uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbulda su kaçağı bulma ve kırmadan dökmeden onarma hizmeti veriyoruz. %100 Garantili ve yerinde tespit yapıyoruz. Su kaçağı bulma fiyatlarımız yer yer farklılık gösterse de ortalama 150 tl den başlıyor işin büyüklüğüne, alanın büyüklüğüne göre fiyat değişkenliği olmaktadır.

Ares Tesisat olarak Su Kaçağı işinde uzman kadro ve profesyonel cihazlarımızla kameralı su kaçağı bulma hizmeti sağlıyoruz. Evinizde iş yerinizde arazinizde bu sorunlar oldukça işler daha da çıkmaza giriyor ama endişeye gerek olmadan biz sizin su kaçağıyla alakalı sorununuzu çözümleyip onarım işlerinizi de yapıyoruz. Komşunuzla eşiniz dostunuzla çalıştığınız yerle hiç bir sorun yaşamadan en kısa süre içinde teslim edip sizlere mutlu günler diliyoruz.

Su Kaçağı Nedir? Çözümleri Varmıdır?

Ev, iş yerleri, okullar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde su tesisatlarından sızan ve büyük sorunlar teşkil eden problemleri ifade edecek olursak tüm bu sorunlara yol açan tesisat problemlerine su kaçağı problemi denir. Meydana gelen su kaçağı problemlerine müdahale edilmediği takdirde yani kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmadığında, sorunun yaşanmış olduğu yerin çeşitli bölgelerinde daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Zaman içerisinde su baskını, Bina içinde tahribat gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bina altında daire duvarlarında zeminlerinde sızıntılar olmaya başlar bizlerde tam bu sırada sizlere kırmadan termal kameralı cihazlarla su kaçağı nı bulup onarımını yapıyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

  • Su sayacınızın devamlı dönmesi.
  • Duvarlarda su sızıntısı varsa.
  • Zemin bölgelerde nemlenme varsa.
  • Kullanımınızdan yüksek fatura geliyorsa.
  • Görünen borularda terleme varsa.
  • Fayans altından gelen su kaçağı varsa.
  • Küvet yada Kabin altında sızma oluyorsa.

Bunlar en çok karşılaştığımız su kaçağı şikayetleridir peki ne yapmanız gerekiyor? Bizi aramanız sorununuzu tamamen çözecektir garantili su kaçağı bulma servisimiz sayesinde hiç bir şikayetiniz kalmayacaktır.

Avrupa Yakası (0212) 532 48 78   

Anadolu Yakası  (0216) 612 06 07

GSM (0532) 678 56 07 GSM  (0531) 924 83 53

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tespitinde, duvarlarda meydana gelen nem, ıslaklık ve akıntılar büyük sorun oluşturmaktadır. Bu durumda su kaçağı tespiti yapmak oldukça zordur. Kaçağın nereden kaynaklandığı veya hangi duvardan, zeminden geldiği anlaşılmamaktadır. Kimi zaman kırmadan su kaçağı tespiti yaparken gereksiz tadilatlara girilse bile, yine de doğru kaçak tespiti yapılamamaktadır. Kırmadan su kaçağını bulmak ve kırmadan su kaçağı tamiri yapmak için tespit edilen bölgenin net olarak belirlenmesi gerekmektedir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eski ve yeni yapıların tümünde karşınıza çıkabilecek tesisat sorunlarından olan Su Kaçağı Tespiti için sizlere profesyonel ekibimiz ve teknolojik cihazlarımızla kaçak bulma hizmeti vermekteyiz. Her tür yapıda karşımıza çıkan bu sorunları basit yöntemlerle çözmek belki anlık olsa da uzun vadede sizlere kesin çözümler sağlamaz. Aynı yerden sürekli su sızıntısı sorunu yaşamak istemiyorsanız işin uzmanından destek alınız. Ares Tesisat kaçağı tespiti için sizlere her bölgede hizmetimiz bulunmaktadır. Su Kaçağı Neden Oluşur? Dairenizde yada binanızın çeşitli yerlerinde su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Bazen ufak çatlaklar oluşarak su sızıntısı şeklinde başlayan bu sorun kısa süre içerisinde su kaçağı na dönüşmektedir. Oluşma nedenlerine bakıldığında bir çok farklı sebep görülmektedir. Bunlardan en sık rastlananı tesisat boruların çeşitli tadilat ve onarım işlerinde darbe alması ve borunun çatlaması nedeni ile oluşmaktadır. Bunun yanı sıra yanlış ve kalitesiz malzemeler bina ömrü ile beraber dayanamamakta ve zaman içerisinde yıpranmakta ve çatlamaktadır. tesisatlar için kullanmış olduğunuz malzemeler kaliteli olsada yanlış yapılan montajlar nedeni ile de zaman içerisinde sızıntı olabilmektedir. Hiç beklemediğiniz anda sizde su kaçağına maruz kalabilirsiniz. Yaşadığınız benzer sorunlarda uzmanından destek isteyiniz. Su Kaçağı tespitinde Cihaz Kullanımı Firmamız ares tesisat sizlere her ilçede uzun zamandır Su kaçağı tespiti üzerine hizmet vermektedir. Eski tip yöntem ve tekniklerin aksine firma personellerimiz her işinde önceliği termal cihazlarla işlem yapmaktan geçmektedir. Bu sayede işi şansa bırakmadan elimizle koymuş gibi su kaçağının yerini kesin ve nokta tespiti yaparak bulmaktayız. Bazen aynı anda bir çok noktada birden fazla su kaçağı yaşanabilmektedir. Elimizdeki termal cihazlar sayesinde görüntülü olarak her nerede sızma ve kaçak varsa kesin olarak görebilmekteyiz. Görüntülü ve Kameralı Su kaçağı tespitinin yanı sıra ses dinleme yöntemiyle su kaçağının yerini bulabilmekteyiz. Akustik dinleme dediğimiz bu yöntem ile oldukça derinlerde yaşanan sızmaları dahil bulabilmekteyiz. 7/24 Su kaçağı Tespit Öyle bir anda gelir ki yaşadığınız su kaçağı sorunu acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Gün içerisinde yaşayacağınız bu sorunda belki müdahale şansınız kolay iken akşam ve gece saatlerinde bu tür sorunlarda müdahale yapabilecek Tesisat Ustası bulmanız kolay olmayacaktır. Firmamız İstanbul ve ilçelerinin tümünde sizlere 7/24 saat hizmet sunabilmektedir. Bu sorunu yaşayan bina ve konut sahiplerinin mağdur olmaması adına hem uygun fiyatlarla hem kaliteli profesyonel hizmetlerle hem de 7/24 hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı, hemen hemen her evin, her iş yerinin mutfak, wc, banyo yada alt yapı tesisatı veya da gider kısımlarında bugün değilse yarın ortaya çıkması muhtemel bir konudur. Tabi su kaçağının ortaya çıkması hem bizleri hem de ilerleyen zamanlarda çevremizdeki insanları muhakkak rahatsız edecektir. Bu durum daha ilerleyen zamanlarda mevcut binamıza da zarar verecektir. Ne yapmalı?

En kısa süre içerisinde bizleri arayıp su kaçağı olan bölgeyi bulup durumu çözümlemeliyiz.
Su kaçağı tespiti işleminde de size ekonomik olarak en uygun ve en kaliteli yöntemlerle geliyor. Su kaçağı çoğu zaman tavanda terleme su damlaması duvardan su sızıntısı ve sıva kabarıklığı olarak belirti gösterir. İstanbulda’da yaygın bir şekilde servis hizmeti veren Ares Tesisat su kaçağı servisimiz ev ve iş yerlerinde. Ares tesisat tüm sıhhi problemlerinizde olduğu gibi ayrı zamanda petek temizleme, gider açma ve tıkanık açma hizmeti de vermektedir.

Cihazlı tesisatçı olarak sağlanan su kaçağı tespitlerinde kesin çözüme rahatlıkla ulaşılmaktadır. Uzman firmamız kamera ile görüntüleme cihazlarıyla. Su kaçağı kontrollerini son derece kaliteli bir şekilde çözmektedir. Cihazla yapılan tespitlerde daima noktasal tespit sağlanabilmektedir. Cihazla kontrol yapıldığında su kaçağı bulma kesin sonuçlar vermektedir.

Evde kırmadan su Kaçağı tespiti

Uzman ustalarımız ellerindeki termal kamera ve gelişmiş cihazlarla. Su sızıntısı problemlerini ve su kaçağı bulma işlemlerini son derece kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. Daire içi tesisat su kaçak bulma ve tamir onarma işlemleri her zaman güç işlemlerdir. Fakat kameralı cihazlar sayesinde çok daha kolay sorun gideriliyor. Kamera ile tespitler her zaman sizlere uygun çözümler sağlar ve sorunlarınıza son verir. Termal su kaçağı cihazımızla yerinde ve hızlı tespit yaparak kaçağın olduğu yer en kısa zaman içerisinde onarımı yapılmaktadır.

Tuvalette kırmadan su kaçağı tamiri

Uzman firmalar su kaçağı tespiti sonrası hemen robotlu şekilde onarım hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktadır. Evlerde oluşabilecek pis su kaçağı durumları için sizlere en iyi çözümleri daima uzman su tesisatçıları sağlamaktadır. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, su tesisat arıza bulma ve su tesisat kaçağı hizmetini kırmadan kameralı cihaz sistemiyle veriyoruz. Uzman firma desteği her zaman en sağlıklısıdır. Su kaçakları yüksek su faturaları ödemenize sebep olur. Tavan ve fayanslarda damlama, terleme ve kabarıklık olarak beliren su kaçağı sorunu yanında. Robotla su gideri kaçağı kontrolünü en iyi sağlayan daima alanın uzman su tesisatçısı ares tesisat dır.

Tıkla Ara
su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı