Su Tesisatı

Su Tesisatı Musluk arızası hizmeti ile uzun yıllardan bu yana kaliteden ve saygınlığımızdan ödün vermeden sağladığımız hizmet Su tesisatı ve Su arızası sektörüne arıza tespiti yapmayı’da ekleyerek çok farklı çözümler ile sizlere Ares Su Tesisatı Olarak hizmet vermekteyiz.

Su tesisatlarında zaman içerisinde aşınma yıpranma çatlama gibi sorunlar meydana gelmektedir bu neden le su kaçakları oluşmaya başlar bu gibi sorunlarda kameralı cihazımızla arızayı nokta tespit yaparak en kısa süre içerisinde onarımını tamamlayıp teslim ediyoruz. kalite öncelikle ustalıktan başlar bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Su tesisatı çok kapsamlı bir meslektir nedeni tek bir kol üzerinde bulunmamasıdır. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi sonucu bir çok cihaz ve tespit onarım işleri arttı eskiden olsa tesisatçı evinize gelir su sızıntısının olduğu yerlere bakar kıra kıra bulmaya çalışırdı eğer o gün şansı varsa birazda tecrübesiyle su sızıntı yerini tek seferde bulurdu. Ama artık termal kamera veya akustik dinleme cihazlarıyla su sızıntıları noktasal olarak bulunmakta buda sizleri en az maliyetle onarımını sağlamakta. Su Tesisatı çok kapsamlı demiştik yazımız da bu olası bir sorundu bunun yanı sıra şöyle sıralıyayım Musluk tamirleri, duşakabin tesisat arızaları, yangın hatları tesisatı ve kaçakları pimaş borulardaki hasarlar, tıkanık açma, küvet tıkanıklıkları genel tamirler vs. saymakla bitmeyecek ama tespiti ve onarımı yapılabilen her türlü su tesisatı işlerine su tesissatçıları ilgilenmektedir.

İstanbul genelinde hizmet veren firmamız sizlere su tesisatı ve su kaçakları gider açma tıkanık açma işlerinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Servislerimiz her gün istanbul su tesisatı işleri için araçlarımızla gezmektedir olası bir durum yaşadığınızda firmamızı ararsanız sizlere en yakın su tesisat ve su kaçağı ekibimizi sizlere yönlendirip en hızlı bir şekilde sorununuza yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken evinizde her hangi bir arıza meydana geldiğinde hiç beklemeden su baskınları ve su kaçakları nedeni ile elektirik hattınıza zarar vermesi nedeni ile yangınlar gibi yüksek tahribatlar bırakabilen sorunları göz ardı etmeyiniz önce can güvenliği diyoruz.

Her semte servislerimiz gün içinde ulaşmaktadır bir su kaçağı sorununuz var ise pimaş tıkanıklığı gider tıkanıklığı gibi çözülmesi cihazlarla sağlanan bütün onarım ve tespit işlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Bazı hatalı konularda ev sigortanız varsa bunları şirketler hatalı kullanım nedeni ile masrafları karşılamazlar bu kadar risk varken tedbirlerinizi ertelemeyin su tesisat işlerinde çözüm odaklı olmamız kaliteli ve garantili hizmet vermemiz işimizin ciddiyetini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara
su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı su kaçağı