Sultanbeyli Su Kaçağı

su kaçak tespit

Sultanbeyli su kaçağı Bir sızıntı tespit edilmezse ne olur? Etkileri yıkıcı olabilir ve özellikle de sızıntı çok fazlaysa ve bir süre tespit edilmemişse, maliyetli su hasarı içerebilir. Mülkün üzerinde durduğu temelleri etkileyen ciddi bir sel, mülkün yapısına felaket getirebilir.

Uzun süre bırakıldığında küfün ailenin sağlığı üzerindeki uzun vadeli etkisinden bahsetmiyorum bile!
Bir su sızıntınız olduğunu bilmek : Bu, özellikle bariz / görünür işaretler olmadığında yanıltıcı olabilir. Bir sızıntı, işaretler ortaya çıkmadan önce haftalarca, aylarca hatta yıllarca tespit edilemeyebilir.

Bu hizmete neler dahildir?

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Su sızıntıları çeşitli şekillerde kendini gösterebilir, besleme boruları, merkezi ısıtma sistemleri, drenaj ve atık borular veya su kullanan herhangi bir cihaz. Bir sızıntının kaynağının izini sürmek ve düzeltmek, üstlenilmesi istenen en yaygın sıhhi tesisat sorunlarından biridir.

Su sızıntısı onarımları için ‘yerinde zamana göre’ ücretlendirme yapıyoruz ve sızıntının nedenini ve kaynağını belirlediğimizde mühendisimiz size onarımın ne kadar süreceği konusunda bir gösterge verecektir.

Su kaçağı onarımı

Sızıntı kontrol altına alınamıyorsa ve / veya mülke zarar veriyorsa veya insanların sağlığını riske atıyorsa, yani elektrik tesisatına / sigorta kutularına vb. Sızdığında, acil durum olarak sınıflandırılır ve mümkün olan en kısa sürede rapor edilmelidir.

Bu tür durumlarda suyu musluktan derhal kapatmalısınız. Sızıntı sizinkinin üstündeki veya yanındaki bir mülkten geliyorsa, lütfen hemen komşularınızla iletişime geçin.

su kaçak tespit

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma   ailesi olarak yaptığımız ve yapacağımız her türlü tesisat işinde işi sanki kendi evlerimizde kendimiz kullanacakmışız. Gibi düşünerek sizlere en kaliteli malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma firmamızın sanatı bir nevi aynası olduğunun farkındalığı ile her an yeni teknolojik endüstriyel gelişmeleri takip ederek.  Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacı ile firmamız bünyesine kazandırmaktayız. Su Kaçağı Tespiti ailesi olarak bu yeni donanımlı cihazları kullanacak. Personelimizin eğitimlerine müşteri ile iletişimlerinde olması gereken nizami kuralların  farkındalığı ile personelimizin eğitimlerine önem verilmektedir.

Yanıt yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tıkla Ara