Tuvalet Gider Açma

kanal açma

Günümüzde en çok karşılaştığımız sorunların başında gelir. Tuvalet gider açma işlemi robotik cihazlarla kalıcı çözümler sunuyor. Tıkanıklığa neden olan genel faktör tuvaleti kullanımdır. Evimizde yada iş yerimizde tuvaleti kullanırken ihtiyacımızdan sonra tuvalet kağıtlarını gidere atmamızdan kaynaklanır. Zaman içerisinde bu kağıtlar çözünülmez ise tuvalet tıkanıklığı yapar. Bazı durumlarda evinizde su baskını bile gerçekleşir. Elinizden kaçırdığınız cisimler bile tıkanıklık yapar. Tuvalet gideri açma konusunda uzman kadromuz ve robotik cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Karbonatla tuvalet gideri nasıl açılır?

 • Tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat ve sirke ile çözüm üretilebilir.
 • Karbonat ve sirke doğal ürünlerdir ve bir araya geldiğinde kimyasal tepkimeye girer.
 • Bu kimyasal tepkime sayesinde tıkanan tuvalet nasıl açılır ve klozet tıkanıklığı nasıl açılır sorularına cevap bulunabilir.
 • Klozet tıkanıklığı nasıl açılır veya tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat ve sirke kullanılması için tuvaletin içinde su olmaması gerekir.
 • Karbonat tuvalet deliğine dökülür. Yaklaşık 3 – 4 paket karbonat dökülmelidir.
 • Ardından sirke dökülür.
 • Evde tıkanmış tuvalet açma yöntemlerinden olan karbonat ve sirkenin tepkime süresi yaklaşık olarak 1 – 1,5 dakikadır.
 • Bu süre içinde tuvalet tıkanıklığına sebep olan cisme ulaşması gerekir.
 • Eğer bu kısa süre içinde karbonat ve sirke karışımı tuvaletin tıkanmasına sebep olan cisme ulaşmazsa evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri işe yaramayacaktır.
 • Tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat tek başına kullanılmaz. Mutlaka sirke ile birlikte kullanılmalıdır.

Tel ile tuvalet gideri nasıl açılır?

Tel ile tuvalet gider açma işlemi oldukça kolaydır. Bu işlemde bir çok tel vardır ama sizler kaliteli olanı seçin. Kalitesiz teller gider açma işleminde kopabilir ve daha sonrasında tesisatçının işini zorlaştırır. Klozet tıkanıklığı açma işlemi de aynı şekildedir telin ucunu kanca gibi kıvırın ve yavaş yavaş gidere doğru ilerletin. Tıkanıklık yakın yerde ise bu klozet gideri açma işleminde başarılı olursunuz. Daha uzak yerlerde ise sorununuza çözüm için profesyonel destek almanız gerekir. Gider boruları belli bir mesafede dirsek dediğimiz borularla yolları belirlenir ve telle ilerlemenize engel olacak.

tuvalet gider açma

Tuz ruhu ile tuvalet gideri nasıl açılır?

Tuz ruhu yüksek kimyasal içerir bu nedenle bilmiyorsanız hiç yaklaşmayın. İçeriğindeki kimyasallar cildinize ve gözlerinize kalıcı hasarlar verir. Tuvalet gideri nasıl açılır konusunda elinizde bulunan tuz ruhunun kapağını dikkatli bir şekilde açarak tuvalet giderine dökünüz. Yaklaşık bir dakika sonra ardından bol su dökün. Çok uzun süre gider borusunda kaldığında tesisatınıza zararı olur. Yapılması gereken en doğru kalıcı çözümler için profesyonel su tesisatçılarından yardım almalısınız. istanbul’un her semtine tuvalet gideri açma hizmeti sunuyoruz.

Yanıt yok

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir